Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Новини

Новопсковський відділ поліції інформує...

Дата створення: 16:49 11.12.2017

Замовив в Інтернеті   

Відбувся урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата створення: 13:22 07.12.2017

7 грудня  2017 року у залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування, в якому взяли участь голова районної ради Лебедєв Б.В., голова райдержадміністрації Бєлік С.П., депутати районної ради, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради.

Відбулося районне свято «Золоті весілля»

Дата створення: 15:54 01.12.2017

1 грудня  2017 року у районному Центрі культури та дозвілля  відбулося районне свято «Золоті весілля», в якому взяли участь голова районної ради Лебедєв Б.В. та голова райдержадміністрації Бєлік С.П.

Новопсковський відділ поліції інформує...

Дата створення: 15:23 28.11.2017

Види шахрайства з банківськими картами На сьогоднішній день банківська карта є універсальним засобом у фінансовому світі – на неї перераховують заробітну плату, видають кредити, нею розраховуються в точках продажу та інтернеті. Однак, разом з прогресивним розвитком комфорту з’являються злочинці – віртуози. Останнім часом зросла кількість злочинів, пов’язаних з розкраданням грошових коштів з пластику. Велика їх частина трапляється через неуважність та довірливість власників кредиток.

Участь в заході на тему «Як органи місцевого самоврядування і держави можуть відповісти на правові потреби громад»

Дата створення: 14:22 16.11.2017

13 листопада 2017 року головний спеціаліст Новопсковського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання БВПД Матвієнко М.О. прийняла участь в заході на тему «Як органи місцевого самоврядування і держави можуть відповісти на правові потреби громад», який відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» в м. Харків у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області.    

Відбувся заключний гала-концерт районного фестивалю «Новопсковська слобода», приурочений Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата створення: 14:15 09.11.2017

9 листопада  2017 року у районному Центрі культури та дозвілля відбувся заключний гала-концерт районного фестивалю «Новопсковська слобода», приурочений Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, в якому взяли участь голова районної ради  Лебедєв  Б.В. та голова райдержадміністрації  Бєлік С.П.