Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

16 липня – День бухгалтера

Шановні працівники бухгалтерської сфери!

Бухгалтерська служба є однією з провідних на будь-якому виробництві. Саме від професіоналізму, відповідальності і сумління бухгалтерів залежить рівень фінансово-господарської діяльності підприємства, установи чи організації та розвиток економіки району в цілому.

У вашій роботі постійно запроваджуються  нові програми і сучасні комп’ютерні технології, а це вимагає від вас постійного підвищення свого професійного рівня. Та все ж основні принципи роботи бухгалтера залишаються незмінними:  висока відповідальність і фінансова дисципліна.

Нехай і надалі ваш професіоналізм, знання і досвід завжди будуть вам головною опорою, допомагають і в подальшому робити все від вас залежне заради розвитку і процвітання нашого району.

Бажаємо вам зберігати впевненість в собі, ентузіазм і оптимізм навіть при виконанні складних завдань, легко долати всі труднощі і завжди отримувати задоволення від своєї непростої, але улюбленої роботи.

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

1 липня – День архітектури України

Шановні працівники архітектури!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

Професія архітектора в усі часи викликала повагу та шану. Сучасні архітектори активно працюють, втілюючи в реальність свої сміливі ідеї, використовуючи новітні технології та оригінальні рішення.
Ваша щоденна робота неможлива без спеціальної професійної підготовки, постійного самовдосконалення та наполегливості.
Вітаючи зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення,  нових успіхів у професійній діяльності.

Шановні працівники архітектури! Хай вам не бракує сил та енергії, знань і натхнення робити наші села і селища  більш затишними і красивими.  Нових ідей вам, творчих пошуків, оригінальних проектів та успішного втілення їх у життя.  

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції!

 

28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення до суверенності та  демократії. Тоді був прийнятий принципово новий Основний закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи та встановив законодавчі основи державної влади. 
Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Ми живемо в історичний час змін та реформ, метою яких є побудова правової, демократичної, європейської країни з високим рівнем життя її громадян.
Дорогі земляки! Напередодні свята щиро бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових досягнень заради нашого спільного майбутнього.

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

24 червня – День молоді

Дорогі юнаки і дівчата Новопсковщини! 
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого свята – Дня молоді!

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією і його майбутнім.

Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті якісної освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.

Сучасна молодь бере активну участь у розбудові нашої держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.

Саме вам - сьогоднішнім школярам району, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни.

Наполегливість у навчанні, цілеспрямованість, серйозне ставлення до професії стануть  основою ваших успіхів і авторитету в майбутньому.

Напередодні свята бажаємо вам щастя, успіхів і прекрасного настрою!

Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани!

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

 

Державний службовець – це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несуть велику відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує крім спеціальних знань, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

 Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою та ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє нашої країни.

 Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, наполегливість і практичний досвід, які повинні слугувати на користь людям.

  Щиро бажаємо всім вам витримки і сумлінності, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

  Бажаємо  вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних успіхів заради майбутнього рідного краю та нашої держави.

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

22 червня - це одна з найбільш трагічних дат в історії нашої держави.

У цей  день 77 років тому на нашу землю прийшла війна, яка не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Піднявшись проти ворога, наші земляки мужньо боролися на фронтах та у підпіллі.

Тільки у лавах Червоної армії воювали близько 9 мільйонів вихідців з України, майже половина з них віддала своє життя за Вітчизну та свободу народів Європи.

Наш священний обов’язок – зберегти пам'ять про тих, хто здобув Перемогу в цій жахливій війні,  хто ціною свого життя захистив рідну землю, хто поліг у битвах із загарбниками, хто загинув від терору окупантів, хто передчасно помер від ран, хвороб і голоду.

Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Шановні земляки, схилімо голови перед мільйонами невинних  жертв, яких забрала Друга Світова війна.

 Слава їм, вічна і світла пам’ять!

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні медичні працівники та ветерани медичної сфери району!

 

Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Вас недаремно називають хранителями життя, адже ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагаєте боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У ваших руках щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, а й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Бути лікарем - це виняткове покликання, адже гуманізм і  чуйність, готовність завжди бути корисними - в усі часи залишаються основними принципами людей вашої професії.

Шановні медичні працівники району,  медперсонал санаторію «Перлина», ветерани медичної галузі! У переддень свята висловлюємо всім вам безмежну вдячність за вашу сумлінну та невтомну працю, за те, що ви   даруєте людям радість життя, вселяєте віру у зцілення.

Нехай  усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а кожна мить  радує своєю неповторністю!

Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні журналісти Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з Днем журналіста!

 

Ви робите непросту, але дуже цікаву і відповідальну справу – надаєте людям інформацію про все, що відбувається  щодня в житті нашого району.

Як і багато років тому незмінними залишаються головні риси якісної журналістики: талант, совість і відповідальність.

Журналісти Новопсковщини – це люди, які не лише володіють літературним даром, а й високими моральними принципами, проявляють чітку громадську позицію і виваженість, різноплановий підхід до висвітлення злободенних тем. Для більшості з вас журналістика –  не просто робота, а стиль життя.

Шановні журналісти району, вітаючи зі святом, бажаємо вам великих тиражів, поповнення читацької та слухацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Новопсковська районна рада щиро вітає з Днем народження
Заслуженого працівника культури України, нашого земляка, керівника народного хору "Слобожани" Андрущенка Володимира Павловича!

Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, вдячних шанувальників та нових творчих злетів!

 

 

 

Шановні жителі Новопсковщини,  дорогі ветерани!

 

Щиро вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги!

                  
     День Перемоги – це славетний день, який кров’ю, сльозами та всенародною пам’яттю викарбуваний на меморіальних дошках історії.
       У день пам’яті та примирення ми вшановуємо мужність та хоробрість солдат, які пройшли пекло Другої світової війни й зробили вирішальний внесок для порятунку Європи від нацизму.

        Ми схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни.
        Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи рубежі нашої  країни.  

        Низько вклоняємося ветеранам та захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм, самопожертву і силу духу  заради незалежності та територіальної цілісності України.

        Дорогі ветерани, ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та наполегливої праці на благо рідної країни.  

        Мирного неба всім вам,  міцного здоров’я і бадьорості духу, любові і тепла рідних та близьких.

 Зі святом Перемоги вас, дорогі земляки!

    

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

        

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Щиро вітаємо всіх  вас з 1 ТРАВНЯ - святом весни і праці!

   

 Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю повсякденною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни.

 Нині цей день єднає людей заради позитивних змін, миру і злагоди, що так необхідні сьогодні нашій державі.

  Нехай же свято праці додасть усім нам сил, впевненості у власних силах, допоможе кожному оцінити важливість ідеалів добра і справедливості.

   Дорогі земляки! Бажаємо всім вам миру і благополуччя, творчих ідей і успіхів у  нових починаннях.

   Хай у вашому житті буде якнайбільше світлих і радісних днів, хай у ваших сім’ях оселяться  спокій, достаток і впевненість у завтрашньому дні.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

26 квітня – День  Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,

шановні жителі району!

 

Понад тридцяти років тому лихо чорнобильської трагедії увірвалось у тисячі українських родин і принесло з собою біль, страждання, численні людські втрати. Відтоді наша країна живе з чорнобильською бідою.  

Час поступово заліковує рани, але й ставить перед суспільством складні завдання, які необхідно вирішувати. Потребують тривалого відновлення забруднені землі, що на десятиліття, а можливо і на століття стали небезпечними для людей. Мільйони кубометрів радіоактивних відходів вимагають негайної утилізації, а самі учасники ліквідації аварії потребують фізичної, психологічної та соціальної реабілітації.

В нашому районі проживають 216 осіб, які стали жертвами Чорнобильської катастрофи: ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС, колишні мешканці забрудненої зони, діти та вдови чорнобильців.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих ліквідаторів, хто пішов назустріч небезпеці і загинув у нерівному бою з радіацією.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, прийміть слова великої вдячності за все зроблене вами, за мужність та самопожертву, почуття  високої відповідальності.

Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи  здоров’я і благополуччя, а спокій і родинний затишок назавжди запанують у ваших оселях.  

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з радісним  християнським святом –  Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень – особливо шановане і величне свято. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, віри – над безнадією.

Великодні дні спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, терплячішими, благороднішими у ставленні один до одного.

Це свято  нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ.  

І як би складно не було сьогодні в суспільстві і в житті кожного з нас, віримо, що разом із великодніми святами в наші серця вселиться радість та світла надія на те, що добро завжди переможе зло, лукавство і лицемірність. І врешті-решт головними у людських взаємовідносинах стануть чесність, порядність і повага один до одного. Адже саме ці риси є одвічними для нашого народу, саме завдяки їм вдавалося вистоювати і перемагати в найскрутніших ситуаціях, переживати найдраматичніші події історії.

Нехай великодні дзвони озвуться у серці кожного з нас вірою і надією, любов’ю і милосердям,  додадуть натхнення і сил для щоденної праці, спрямованої на розвиток нашого району і країни.

Шановні земляки! Вітаючи з найсвітлішим християнським святом, бажаємо вам миру і добробуту, душевної рівноваги і гармонії, спокою і стабільності у житті.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові  вам та вашим родинам!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Новопсковська районна рада  щиро вітає з  80-річчям з дня народження ветерана праці,
Почесного громадянина Новопсковщини,

Тараша Анатолія Івановича!

 

За покликом серця все своє трудове життя Ви пов’язали з селом і рідною землею. Своєю енергією, ентузіазмом, відданістю справі Ви зробили значний внесок у  розвиток агропромислової галузі району.

Прийміть слова щирої вдячності за самовіддану і багаторічну працю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, активного довголіття, тепла і затишку у Вашому домі.

 

 

 

 

 

 

 

 

18 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Безперебійна робота житлово-комунальної сфери нашого району є невід’ємною складовою нашого життя. Необхідність свого існування комунальні служби доводять щодня.

В районі  вже давно гостро стоїть проблема відродження системи побутового обслуговування населення. І лише завдяки ініціативі приватних підприємців жителям району надаються такі послуги, як пошив та ремонт одягу, ремонт взуття та перукарські послуги.

Безумовно, що такі важливі сфери як житлово-комунальне господарство та сфера побутового обслуговування потребують кардинальних реформ і змін заради подальшого їх розвитку.

Вітаючи зі святом, бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, весняного настрою, порозуміння, бадьорості, надії на краще майбутнє.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

18 березня – День працівника податкової  та митної служби України

Шановні працівники податкової та митної служби району!

 

Щиро вітаємо вас з професійним святом, відзначення якого свідчить про важливу роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності і цілісності податкової та митної політики держави.

         Значимість вашої діяльності по збору податків, формуванню бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого професійного рівня в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й держави в цілому.

Впевнені, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової і митної служб, модернізації, зміцненню прозорості в їх діяльності, піднесенню авторитету ваших професій.

          Бажаємо вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, сумлінних платників податків, професійних успіхів і стабільності.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Дорогі жінки Новопсковщини!

 

Тепло і щиро вітаємо вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка в усі часи є уособленням всього найкращого, що є в житті – сердечності, доброти, кохання і тепла.

Ви наділені найголовнішим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості своїм близьким людям. Саме ви оточуєте їх любов’ю і ніжністю, і незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте своїм рідним спокій і затишок. Ви даєте чоловікам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

Ви, як ніхто інший, умієте переборювати випробування долі і наповнювати світ навколо себе радістю і оптимізмом.

Своєю повсякденною сумлінною працею ви возвеличуєте наш рідний край, нашу Новопсковщину. Ми пишаємося вашою духовною силою і талантами, якими щедро наділила вас природа.

Спасибі вам за вашу силу і  слабкість, за вашу жіночність і мудрість, вміння терпляче очікувати і великодушно прощати. Ви найкращі і  гідні справжньої любові, поваги та захоплення.

Сердечно бажаємо вам, наші рідні матері, дружини, доньки та сестри, вічної молодості, радості і краси. Хай віра, надія і любов завжди будуть поряд з вами і допомагають впевнено йти по життю!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Новопсковська районна рада, райдержадміністрація щиро вітають «Почесного громадянина Новопсковщини»

Чернявського Станіслава Степановича

з 65-річчям з дня народження!

Ювілей – це важлива життєва дата, своєрідний підсумок пройденого і зробленого, а водночас – плани на майбутнє.

Прожиті роки – це Ваш неоціненний скарб, з досвідом і мудрістю, незабутніми враженнями і доленосними подіями.

Вітаючи з ювілеєм, бажаємо Вам міцного здоров’я, успішного втілення в реальність всього запланованого,  яскравих і плідних років життя, підтримки і порозуміння, родинного тепла і благополуччя.

 

             

Шановні  учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану!

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку пізніше було засуджено, як несправедливу і жорстоку.

Війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих. Ми схиляємо голови перед їх подвигом, мужністю та витримкою.

Час не підвладний викреслити з  пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Впевнені, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція і надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на нашій рідній землі.

У цей пам’ятний день бажаємо всім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя, порозуміння і благополуччя у ваших родинах.

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Новопсковська районна рада щиро вітає з Днем народження Героя Соціалістичної Праці, Почесного громадянина Новопсковщини Бабкіна Миколу Григоровича!

Разом з привітаннями висловлюємо Вам слова великої вдячності за самовіддану працю, високий професіоналізм, щиру любов до рідної землі, за все зроблене вами на благо нашого району.

Робота на землі  стала справою всього Вашого  життя, улюбленою професією,  роботою,  яка завжди приносила задоволення. 

Гідним визнанням Ваших заслуг  стало присвоєння  Вам високого звання Почесного громадянина Новопсковщини,  нагородження  державними нагородами – трудовими орденами і медалями.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя,  добра і благополуччя, тепла і затишку у Вашій родині, уваги і турботи дітей та онуків.

 

 

 

23 січня – 75-а річниця визволення Новопсковщини від нацистських окупантів

 

Шановні  ветерани війни, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з 75-ю річницею визволення нашого району від нацистських загарбників!

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув  у кривавих боях.

Чотири довгих роки продовжувалось запекле протистояння  ворогу, чотири роки несла війна біль і страждання, смерть і розлуку. В боях за визволення Новопсковського району загинуло 1015 чоловік.

Навіть через 75 років ті далекі події не втрачають своєї значимості.

Героїчний подвиг нашого старшого покоління, його стійкість, мужність у роки суворих випробувань – це приклад того, як треба любити свій народ, берегти свою землю.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, історія рідного краю.

Прийміть побажання міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким.

Миру всім нам, добра і злагоди.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

22 січня – День соборності України

 

Шановні жителі району, дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня соборності України!

Протягом сторіч наш народ прагнув жити в єдиній державі. 22 січня 1919 року на майдані перед Софією Київською було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця подія ознаменувала відродження української державності та національної гідності і стала важливою віхою в боротьбі нашого народу за свободу та незалежність. Виявивши волю жити в єдиній державі, українці засвідчили свою духовну та культурну єдність, заявили про себе, як про європейську політичну націю.

 Акт Злуки продемонстрував стирання штучних меж, став вагомим кроком до утвердження України на політичній карті Європі. Сьогодні Україна – суверенна, демократична держава.

Ми повинні пам’ятати, що лише спільними зусиллями зможемо досягти головної мети - побудови могутньої української держави. Без єдності немає незалежності. Це доведено всією багатовіковою боротьбою за свободу нашої держави.

Щиро бажаємо вам, шановні земляки, миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя і добробуту, згуртування навколо національних цінностей, віри у гідне майбутнє  України!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні жителі району, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з Новим  роком та Різдвом  Христовим!

2017-й рік вже відходить в історію. Підбиваючи підсумки року, слід відзначити головне, що все те позитивне, чого нам вдалося досягти, створено завдяки наполегливості та працелюбності наших земляків.

Щира вдячність всім вам, хто сумлінно і плідно працював на благо розвитку нашого району.

Впевнені, що ми прожили цей рік не даремно, нам багато що вдалося зробити, втіливши ідеї в реальність.

Незважаючи на те, що рік був доволі непростим, він збагатив всіх нас новим професійним і життєвим досвідом. Тому проводжаючи старий рік, залишимо в пам’яті лише радісні сторінки та приємні спогади, пов’язані з ним.

Новий рік – це не лише початок нового відліку в календарі, це нові надії, нові перспективи і нові починання.

Нехай же Новий 2018 рік стане роком миру і стабільності, вирішення важливих проблем, серйозних досягнень, додасть нам сил для реалізації планів і задумів,  принесе позитивні зміни в нашому житті, а кожній родині - достаток і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні працівники Новопсковського краєзнавчого музею!

   Прийміть щирі вітання з нагоди 55-річчя з дня заснування музею!

 

За роки свого існування Новопсковський краєзнавчий музей став одним із провідних закладів культури  північної частини Луганщини, в його фондах зібрано  понад 5 тисяч  експонатів.

На сьогодні він є центром краєзнавчої роботи, в якому зберігаються і використовуються рідкісні пам’ятки духовної та матеріальної культури попередніх поколінь.

Зараз Новопсковський краєзнавчий музей активно розвивається: в його стінах відбуваються різноманітні зустрічі, свята, наукові конференції, виставки, вшанування ветеранів і захисників Вітчизни; створюються нові експозиції, проводяться інтерактивні екскурсії.

 Професіоналізм, відданість своїй справі, згуртованість та ініціативність працівників музею сприяють культурному розвитку нашого району, вихованню почуття гордості, патріотизму та відповідальності за долю рідної землі.

Вітаючи з ювілеєм музею, висловлюємо щиру вдячність всім його працівникам, ветеранам, краєзнавцям за їх наполегливу, копітку пошукову роботу, за вагомий внесок в дослідження історії рідного краю та збереження культурної спадщини.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, цікавих знахідок, натхнення і творчої наснаги заради подальшого розвитку музейної справи району.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

24 грудня – День архівних установ

Шановні працівники архівних установ району!

Тепло і щиро  вітаємо вас  з нагоди вашого професійного свята !

У своєму розвитку суспільство завжди спирається на досвід попередніх поколінь, незалежно від того,  наскільки він був успішним.

Зберегти історичну пам’ять нам допомагають архіви, в їх фондах сконцентроване і оберігається минуле. Завдяки кваліфікованій діяльності працівників архівних установ району можна віднайти унікальні відомості з історії району, громадянам  -  отримати документальні підстави для захисту своїх конституційних прав. В архівах знаходяться на зберіганні документи органів державної влади, місцевого самоврядування, сільськогосподарської галузі, підприємств, установ та організацій.

Шановні працівники архівних установ! Прийміть щиру вдячність за вашу копітку, але таку необхідну працю. Бажаємо вам натхнення в роботі, подальших успіхів, людської вдячності,  добра і злагоди.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

22 грудня – День енергетика

Шановні енергетики Новопсковщини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика!

У сучасному житті, перенасиченому технікою, автоматикою і електронікою, навіть короткочасне припинення подачі електроенергії загрожує зупинкою всього господарського комплексу, соціальних і комунальних сфер нашого життя. Саме на стабільне забезпечення постачання електроенергії та попередження непередбачуваних ситуацій і працюють енергетики району.

Кожен з вас сумлінно виконує свої обов’язки, розуміючи, що зроблений  вами обсяг роботи є запорукою для гідної роботи всього колективу.

 Сподіваємося, що і в подальшому висока відповідальність з боку енергетиків і повага до споживачів будуть вирішальними за будь-яких  обставин.

Шановні енергетики! Бажаємо стабільності у роботі вашого підприємства, нових виробничих успіхів, добра, затишку і благополуччя вам і вашим родинам.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

19 грудня – День адвокатури

Шановні адвокати Новопсковського району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем адвокатури!

 

Головною професійною місією адвокатської служби є забезпечення реалізації гарантованого Конституцією права кожного громадянина на захист від обвинувачення та отримання правової допомоги у судах та інших державних органах.

Адвокат, беззаперечно, є служителем і творцем права, який  своєю діяльністю покликаний зміцнювати віру в силу права і верховенство Закону.

Сьогодні без захисту адвоката неможливо вирішити більшість справ, захистити свої інтереси та відстояти свої права.

Шановні адвокати району, вітаючи зі святом, бажаємо вам творчих успіхів, сил та наснаги у правозахисній діяльності.

Мудрості вам, мужності, неупередженості і непохитності у відстоюванні справедливості.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

17 грудня – День працівників державної виконавчої служби          

Шановні працівники  державної виконавчої служби району!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

 

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності, справа, яка працює на благо громадян та стоїть на захисті їх конституційних прав.

Щодня до державної виконавчої служби за  допомогою звертаються десятки жителів району. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури населення, а й моральний клімат в суспільстві.  Нехай і надалі ваша професійна діяльність заслуговує довіру і повагу земляків.

        В цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, плідної праці та нових успіхів.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

15 грудня – День працівників суду

Шановні працівники Новопсковського районного суду!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша професійна діяльність покликана відігравати вирішальну роль в утвердженні принципів верховенства права та справедливості в нашому житті.

Від чесності, порядності, високих особистих та професійних якостей працівників суду багато в чому залежить загальне ставлення людей до правосуддя, віра в дотримання ними конституційних прав і свобод,  в надійний захист громадян від  беззаконня.

В день свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, енергії та натхнення на ниві  правосуддя.

Нехай ваші знання та досвід служать зменшенню несправедливості в суспільстві, підвищенню рівня правової свідомості наших громадян.  

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, шановні жителі району!

 

 День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС сьогодні багато хто називає просто Днем ліквідатора. Це день пам’яті, який давно став скорботним нагадуванням людству про важку перемогу над вогнем, що охопив реактор атомної станції.

За роки, що минули з тієї трагічної події, ми всі пройшли складний шлях переосмислення   проблем,  пов’язаних з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.

У нашому районі живуть люди, які стали жертвами Чорнобильської катастрофи: ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС, колишні мешканці радіаційно забрудненої зони, діти та вдови чорнобильців.

Ми з глибокою вдячністю вшановуємо всіх ліквідаторів, тих, хто поруч з нами і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

   Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаємо всім вам міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя. Хай злагода, підтримка і  взаєморозуміння завжди панують у ваших родинах.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди  професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

 

За роки свого існування місцеве самоврядування на ділі довело свою здатність бути самостійною і ефективною формою влади, яка спроможна захищати права людини і надавати конкретну  суттєву допомогу.

Сільські, селищні ради району самостійно вирішують широке коло питань, що стосуються як господарського, культурного розвитку своєї території, так і кожного із її жителів.

Проблем вистачає завжди та головне при цьому, щоб  лідер громади і сама громада завжди знаходили спільну мову.

             Вітаючи зі святом, бажаємо всім працівникам місцевого самоврядування, депутатам, сільським, селищним головам, особливо новообраним, виправдати надану довіру людей, наснаги, енергії і бажання працювати на благо громади,  успіхів і оптимізму в  роботі.

 Нехай в кожній громаді Новопсковщини запанують злагода і благополуччя, а у кожній оселі буде світло і затишно, а взаємопорозуміння єднає нас у  наполегливій праці заради подальшого розвитку нашої рідної Новопсковщини.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,  ветерани  війни  і Збройних сил, всі, хто     служив і несе службу в лавах Збройних сил України!

                   Щиро вітаємо вас  з днем Збройних сил України!

В усі часи армія була і залишається одним із важливих інструментів державної політики і  гарантом незалежності будь-якої держави.

Сьогодні сучасній українській армії потрібні люди з високим рівнем інтелектуальної підготовки та спеціальною освітою, адже цього вимагає сучасна військова техніка. Та найголовнішими при всіх реформах залишаються найкращі людські якості: мужність, фізична й моральна загартованість, колективізм і патріотизм.

Впевнені, що Збройні Сили завжди займатимуть належне місце в українському суспільстві, адже армія є  невід’ємним атрибутом суверенітету держави.  

Вітаючи зі святом, бажаємо всім військовослужбовцям  подальших успіхів у виконанні конституційного обов’язку – служити Вітчизні за законами честі і гідності, а їх родинам -  добра, злагоди і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

1 грудня – День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

    Особливе місце серед тих, хто присвятив своє життя служінню закону, належить працівникам органів прокуратури. Головним завданням прокуратури є захист від протиправних посягань державного і суспільного ладу, особистих прав і свобод конкретних громадян, адже за будь-якої ситуації в демократичній країні має панувати Закон.

Саме до вас звертаються  люди за допомогою та поновленням справедливості. І саме ви своєю ефективною діяльністю, знаннями, досвідом повинні відновити довіру людей до прокуратури, піднести її авторитет у суспільстві, протиставити організованій злочинності та корупції свою безкомпромісність, чесність, професійність, робити все можливе, щоб такого соціального зла, як злочинність, ставало менше.

Висловлюємо слова щирої вдячності ветеранам, працівникам прокуратури, які самовіддано виконують свої професійні обов’язки, чесно і принципово служать справедливості і закону.

Вітаючи зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту й благополуччя,  сил і наснаги для подальшої діяльності в ім’я процвітання нашої держави.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

19 листопада - День працівників сільського господарства України

 

Шановні працівники

 та ветерани агропромислового комплексу району!

Тепло і щиро вітаємо вас з найголовнішим святом села - Днем працівників сільського господарства!

Як доводить сьогоднішнє життя, будь-яка сільська громада може успішно розвиватися лише тоді, коли там є заможне, стабільне сільгосппідприємство, здатне забезпечити робочі місця, розвиток соціальної сфери та надходження до місцевого бюджету.

Професіоналізм сільських працівників, глибоке знання справи, відданість рідній землі заслуговують на велику повагу і щиру вдячність.

 Аграрії Новопсковщини протягом кількох років поспіль утримують провідні позиції в області. Передові господарства району зміцнюють свою базу за рахунок кращих зразків сільськогосподарської техніки, в рослинництві запроваджуються нові технології. Та головним багатством завжди були і залишаються працьовиті сільські трудівники. 

 Оцінюючи зроблене, вирощене і зібране за рік, ми добре розуміємо, що за високими врожаями, досягнутими успіхами стоїть нелегка, повсякденна праця хліборобів, тваринників, спеціалістів та керівників.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім ветеранам, працівникам агропромислового комплексу, міцного здоров’я, щастя, успіхів та стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні.

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та звязку

 

Шановні працівники   звязку та  радіомовлення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Діяльність радіожурналістів та працівників усіх видів зв’зку має особливе значення. Саме ви першими інформуєте  про найголовніше, надаєте можливість живого спілкування, незважаючи на відстані, що розділяють.

Завдяки новим видам зв’язку рівень і швидкість  спілкування підвищились у сотні разів. Сьогодні  ми користуємося найсучаснішіми видами електрозв’язку, маємо безперешкодний доступ до світових ресурсів інформації.

 Головне завдання в роботі галузі  - забезпечення якісного зв’язку для підприємств, установ, організацій та жителів району.

 Особлива вдячність працівникам районної комунальної редакції радіомовлення, які незважаючи на економічні труднощі, вкладають частку своєї душі в передачі, з яких починається ранок для жителів Новопсковщини.

Вітаючи зі святом, бажаю всім працівникам радіо та зв’язку економічної стабільності, морального та матеріального задоволення від роботи,  нових творчих ідей та успішного втілення їх у життя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В.