Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди  професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

 

За роки свого існування місцеве самоврядування на ділі довело свою здатність бути самостійною і ефективною формою влади, яка спроможна захищати права людини і надавати конкретну  суттєву допомогу.

Сільські, селищні ради району самостійно вирішують широке коло питань, що стосуються як господарського, культурного розвитку своєї території, так і кожного із її жителів.

Проблем вистачає завжди та головне при цьому, щоб  лідер громади і сама громада завжди знаходили спільну мову.

             Вітаючи зі святом, бажаємо всім працівникам місцевого самоврядування, депутатам, сільським, селищним головам, особливо новообраним, виправдати надану довіру людей, наснаги, енергії і бажання працювати на благо громади,  успіхів і оптимізму в  роботі.

 Нехай в кожній громаді Новопсковщини запанують злагода і благополуччя, а у кожній оселі буде світло і затишно, а взаємопорозуміння єднає нас у  наполегливій праці заради подальшого розвитку нашої рідної Новопсковщини.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,  ветерани  війни  і Збройних сил, всі, хто     служив і несе службу в лавах Збройних сил України!

                   Щиро вітаємо вас  з днем Збройних сил України!

В усі часи армія була і залишається одним із важливих інструментів державної політики і  гарантом незалежності будь-якої держави.

Сьогодні сучасній українській армії потрібні люди з високим рівнем інтелектуальної підготовки та спеціальною освітою, адже цього вимагає сучасна військова техніка. Та найголовнішими при всіх реформах залишаються найкращі людські якості: мужність, фізична й моральна загартованість, колективізм і патріотизм.

Впевнені, що Збройні Сили завжди займатимуть належне місце в українському суспільстві, адже армія є  невід’ємним атрибутом суверенітету держави.  

Вітаючи зі святом, бажаємо всім військовослужбовцям  подальших успіхів у виконанні конституційного обов’язку – служити Вітчизні за законами честі і гідності, а їх родинам -  добра, злагоди і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

1 грудня – День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

    Особливе місце серед тих, хто присвятив своє життя служінню закону, належить працівникам органів прокуратури. Головним завданням прокуратури є захист від протиправних посягань державного і суспільного ладу, особистих прав і свобод конкретних громадян, адже за будь-якої ситуації в демократичній країні має панувати Закон.

Саме до вас звертаються  люди за допомогою та поновленням справедливості. І саме ви своєю ефективною діяльністю, знаннями, досвідом повинні відновити довіру людей до прокуратури, піднести її авторитет у суспільстві, протиставити організованій злочинності та корупції свою безкомпромісність, чесність, професійність, робити все можливе, щоб такого соціального зла, як злочинність, ставало менше.

Висловлюємо слова щирої вдячності ветеранам, працівникам прокуратури, які самовіддано виконують свої професійні обов’язки, чесно і принципово служать справедливості і закону.

Вітаючи зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту й благополуччя,  сил і наснаги для подальшої діяльності в ім’я процвітання нашої держави.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

19 листопада - День працівників сільського господарства України

 

Шановні працівники

 та ветерани агропромислового комплексу району!

Тепло і щиро вітаємо вас з найголовнішим святом села - Днем працівників сільського господарства!

Як доводить сьогоднішнє життя, будь-яка сільська громада може успішно розвиватися лише тоді, коли там є заможне, стабільне сільгосппідприємство, здатне забезпечити робочі місця, розвиток соціальної сфери та надходження до місцевого бюджету.

Професіоналізм сільських працівників, глибоке знання справи, відданість рідній землі заслуговують на велику повагу і щиру вдячність.

 Аграрії Новопсковщини протягом кількох років поспіль утримують провідні позиції в області. Передові господарства району зміцнюють свою базу за рахунок кращих зразків сільськогосподарської техніки, в рослинництві запроваджуються нові технології. Та головним багатством завжди були і залишаються працьовиті сільські трудівники. 

 Оцінюючи зроблене, вирощене і зібране за рік, ми добре розуміємо, що за високими врожаями, досягнутими успіхами стоїть нелегка, повсякденна праця хліборобів, тваринників, спеціалістів та керівників.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім ветеранам, працівникам агропромислового комплексу, міцного здоров’я, щастя, успіхів та стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні.

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та звязку

 

Шановні працівники   звязку та  радіомовлення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Діяльність радіожурналістів та працівників усіх видів зв’зку має особливе значення. Саме ви першими інформуєте  про найголовніше, надаєте можливість живого спілкування, незважаючи на відстані, що розділяють.

Завдяки новим видам зв’язку рівень і швидкість  спілкування підвищились у сотні разів. Сьогодні  ми користуємося найсучаснішіми видами електрозв’язку, маємо безперешкодний доступ до світових ресурсів інформації.

 Головне завдання в роботі галузі  - забезпечення якісного зв’язку для підприємств, установ, організацій та жителів району.

 Особлива вдячність працівникам районної комунальної редакції радіомовлення, які незважаючи на економічні труднощі, вкладають частку своєї душі в передачі, з яких починається ранок для жителів Новопсковщини.

Вітаючи зі святом, бажаю всім працівникам радіо та зв’язку економічної стабільності, морального та матеріального задоволення від роботи,  нових творчих ідей та успішного втілення їх у життя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва 

                             

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

Це свято відзначають як професіонали, так і учасники художньої самодіяльності різних вікових категорій, шанувальники народного мистецтва. Ваша місія – одна з найпрекрасніших, ви даруєте нам незабутні і приємні хвилини спілкування зі світом мистецтва.

Традиційно, представляючи Новопсковщину на різних сценах, наші народні аматори яскраво демонструють свої таланти, отримують блискучі перемоги, високу оцінку спеціалістів та вдячні відгуки колег. І кожного разу ми щиро радіємо новим успіхам наших талановитих земляків.

Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів школи мистецтв, бібліотекарів, спеціалістів музейної справи та їх творчому неспокою, культура району збагачується, розквітає обдарована молодь, розкривається творчий потенціал жителів нашого району.

Шановні працівники культури, ми вдячні вам за велику копітку роботу, вміння йти вперед і розвиватися, за талант та яскраві концертно-розважальні заходи, які зближують і емоційно збагачують людей.

  Тож нехай вас ніколи не полишають завзятість та енергія. Хай відгукуються вдячністю в серцях ваших глядачів та шанувальників всі ваші справи, хай здійсняться ваші плани і мрії, а кожен новий день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

5 листопада – День працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

У першу неділю листопада ми вшановуємо соціальних працівників – людей,  які опікуються життєвими потребами наших земляків, забезпечуючи їм соціальний захист і державну підтримку.

Всім відомо, як інколи буває необхідна присутність поряд людини, яка вчасно подасть руку допомоги,  подарує надію на краще, виявить доброту і милосердя.

До вас висуваються дуже високі вимоги, адже основна мета вашої діяльності – вчасна професійна допомога конкретній людині.

До установ соціальної сфери щодня звертаються ветерани війни та праці, люди похилого віку, інваліди, пенсіонери, діти-сироти, безробітні, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. І всім ви допомагаєте здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації.

Напередодні свята прийміть слова щирої вдячності за вашу самовіддану, сумлінну і відповідальну працю.

 Бажаємо всім працівникам соціальної сфери та ветеранам галузі, міцного  здоров’я і родинного щастя, успіхів у всіх починаннях.  Нехай збуваються всі ваші задуми, а у ваших родинах завжди панують любов, злагода і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

            

    29 жовтня – День автомобіліста і дорожника

 

                  Шановні автомобілісти і дорожники району!

Ваша робота є вкрай необхідною для забезпечення належного рівня функціонування всіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи автомобілістів залежить якість забезпечення потреб економіки, соціальної сфери району, своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

 Автотранспортними шляхами здійснюється сполучення  нашого району з іншими районами області та регіонами України.

Це свято об’єднує і автомобілістів -  професіоналів та автолюбителів.

Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, гордість за свою професію, «відчуття ліктя» мають особливе значення.

Щиро бажаємо працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових успіхів, невичерпної енергії, міцного здоров’я, стабільної та безаварійної роботи, безпеки та впевненості за кермом.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

28 жовтня 2017 року - 73-я річниця визволення України від фашистських загарбників!

 

Шановні ветерани, жителі району!

Щиро вітаємо всіх вас з 73-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

     

 У цей знаменний для нашої країни день ми вшановуємо і низько вклоняємося всім живим ветеранам, мільйонам тих, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому не судилося повернутися до своїх домівок.

         Саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства – тут відбулися наймасштабніші та найбільш кровопролитні  битви з ворогом.

       Ми вдячні за героїзм і мужність, силу духу нашим ветеранам, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудовували зруйновані міста і села, відродили економічний потенціал, будували наше мирне майбутнє.

         Ми повинні виховувати нове покоління на вашому прикладі, шановні фронтовики.

 Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, миру, добробуту та благополуччя вашим рідним і близьким.

 З днем визволення України вас,  дорогі земляки!

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

                  14  жовтня – День захисника України

 

Сьогодні ми вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Благополуччя наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних руках.  Вам довірено найдорожче – оберігати мир на нашій землі.

Армія – це один з основних елементів стабільного розвитку держави, її призначення – захищати незалежність та державний суверенітет.

  Вітаючи зі святом, висловлюємо щиру вдячність та глибоку повагу всім, хто причетний до охорони національних інтересів і безпеки нашої держави, за мужність і відвагу, значний внесок у військово - патріотичне виховання молоді.

 Бажаємо всім захисникам України, хай здоров’я ваше буде міцним, а дух – непохитним. Пам’ятайте, як би не повернулося життя,  дома на вас завжди чекають і ждуть вашого повернення.

 Бажаємо, щоб у нашій країні запанували  мир, стабільність і благополуччя, а в кожній родині -  злагода і добробут.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

  9 жовтня –  Всесвітній день пошти

 

 Шановні працівники пошти!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

Незважаючи на стрімкий розвиток нових технологій та запровадження сучасних засобів зв’язку, професія поштаря не зникне ніколи. Які б скрутні часи не доводилося переживати, поштовики району стабільною роботою, розширенням спектру своїх послуг зустрічають своє професійне свято.

Саме від сумління цих чесних і працьовитих людей залежить своєчасне надходження до жителів району свіжої преси, листів та пенсій. 

Для багатьох літніх і самотніх людей поштовики стають такими ж очікуваними гостями, як і соціальні працівники, з якими можна поспілкуватися і відвести душу.

 В день свята прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю та  побажання здоров’я, добра і благополуччя, економічної стабільності, поваги від  людей та фінансового достатку.                

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

8 жовтня –  день працівників санітарно-епідеміологічної служби 

Шановні працівники та ветерани санітарно-епідеміологічної служби району!

                Щиро вітаємо вас  з  професійним святом!

 

Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування та відпочинку.

Тому санітарно-епідеміологічна служба відіграє важливу роль в системі охорони здоров’я, забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини, стоїть на сторожі працездатності людей, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань, контролює дотримання санітарних норм і вимог та прагне зробити життя наших земляків безперечним  та спокійним.

В переддень свята щиро бажаємо успіхів у вашій  відповідальній праці, міцного здоров’я, родинного тепла і благополуччя.

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

8 жовтня – День юриста

Шановні юристи району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Професія юриста є однією з найнеобхідніших  та найбільш затребуваних. Її значення в суспільстві постійно зростає. Бути юристом почесно і відповідально.

Без знання основних положень законодавства сьогодні неможливо обійтися. Життя постійно ставить перед нами складні правові питання, відповіді на які буває важко знайти без кваліфікованої юридичної допомоги.

 Щодня до фахівців за порадою та допомогою звертаються сотні громадян.  Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність та справедливість.

Шановні юристи! Нехай ваші професійні зусилля, постійне самовдосконалення заслуговують на повагу і довіру громадян, вселяють впевненість у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

              Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, родинного щастя і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

1 жовтня – День ветерана і міжнародний день людей похилого віку

 

Шановні жителі району, дорогі земляки!

Щороку, в перший день жовтня, ми з вдячністю поспішаємо привітати своїх батьків і матерів, ветеранів війни і праці  зі святом, низько вклоняючись їм.

Мабуть, не випадково це свято припадає саме на осінню пору. Бо саме тоді, коли настає пора життєвої осені і скроні вкриваються сивиною,  життєва мудрість стає надбанням наступних поколінь, приходить час заслуженого відпочинку, час оцінки пройденого шляху. А було на цьому  шляху немало:   радощі й негаразди, добрі справи і високі звершення. Про це свідчать численні нагороди людей старшого покоління.

 Цей день  змушує задуматися над тим, наскільки швидкоплинне наше життя,  і як важливо для людини поважного віку не залишитися наодинці зі своїми турботами, а відчувати опіку, любов і турботу рідних і близьких людей.

Шановні ветерани, пенсіонери, дорогі наші батьки! Прийміть слова щирої вдячності за вашу небайдужість, добрі серця, неоціненний досвід і радість від спілкування з вами. Хай щасливою буде ваша життєва дорога.

Бажаємо вам здоров’я, добра, благополуччя і порозуміння у ваших родинах.  

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

1 жовтня –  День працівників освіти

Шановні працівники освіти!

               Щиро вітаємо вас з професійним святом!

 

Безумовно, професія вчителя дуже нелегка, але водночас і одна з найпотрібніших.

Важко переоцінити заслуги талановитого вчителя, який відкриває перед дитиною двері у світ знань, впливає на формування його життєвих пріоритетів, закладає основи його майбутнього, а значить і майбутнього нашого суспільства.

Кожен, хто обирає професію педагога, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає і за самого себе, за своє професійне зростання, право носити високе звання вчителя.

Шановні педагоги, будьте чесними, відвертими, справедливими з дітьми, бо саме від вас багато в чому залежить, якими стануть вони завтра і якими підуть в самостійне життя.

Прийміть щиру вдячність за відповідальність і витримку, терпіння і любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Нехай знання і любов, які ви щодня даруєте дітям, сторицею повертаються вам добром і людською вдячністю.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Шановні працівники бібліотечної сфери району!

Щиро вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек!

Сучасне життя цілком заслужено поставило професію бібліотекаря в перші ряди найнеобхідніших і актуальних. Адже саме бібліотекарі доносять до користувача увесь спектр різних інформаційних потоків, розкривають реальну картину світу, сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих людських якостей. Саме працівники бібліотек є  справжніми служителями,  зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

З кожним роком бібліотеки Новопсковщини все частіше стають учасниками різноманітних культурних проектів і програм, активно співпрацюють з колегами з інших регіонів нашої країни, гідно представляють район на обласному та Всеукраїнському рівнях. Підвищенню рейтингу бібліотек сприяє постійне урізноманітнення форм роботи, розширення спектру послуг та вдосконалення рівня їх надання.

Вітаючи зі святом бібліотекарів району, ветеранів бібліотечної справи, бажаємо всім вам міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, постійного творчого пошуку і професійного зростання. 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

17 вересня – День  працівників лісу

 

Шановні працівнику лісу Новопсковщини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ліси – це найбільше природне багатство, справжній, живий скарб нашої землі. Раціональне і розумне використання лісових ресурсів дає людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісів тягне за собою проблеми, які можуть торкнутися практично кожного з нас. Тому зараз немає важливішого завдання, ніж збереження існуючих і створення нових лісових насаджень.

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують великої поваги і авторитету.

Лісівниками району створені цілі масиви лісів, які збагатили нашу природу, позитивно вплинули на мікроклімат і ландшафт району.

 Незважаючи на існуючі економічні труднощі, в лісомисливському господарстві району ведеться постійна робота по збереженню лісових угідь.

Шановні працівнику лісу! В переддень свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, життєвої енергії і нових успіхів у вашій важливій і необхідній людям праці.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

17 вересня – День рятівника

 

Шановні працівники і ветерани служби цивільного захисту населення та пожежної охорони!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Це свято мужніх людей – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які за першим сигналом готові виїхати на місце подій, загасити вогонь, врятувати на воді, допомогти у надзвичайній ситуації.

Незважаючи на те, що служба порятунку одна із наймолодших в Україні і має безліч проблем фінансового та матеріального забезпечення, в районі діє злагоджена команда професіоналів по захисту населення, об’єктів і територій від природних і техногенних катастроф.

Вітаючи зі святом, бажаємо кожному з вас якнайменше  випробувань на мужність і витривалість, хай якомога менше трапляється екстремальних ситуацій.

Здоров’я, щастя і благополуччя вам і вашим родинам. Хай мир і злагода панують у ваших домівках!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

16 вересня – День фармацевтичного працівника

 

Шановні фармацевти району!

Вітаємо вас з професійним святом – днем фармацевтичного працівника!

 

Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже  вона пов’язана зі збереженням найціннішого для кожної людини – її здоров’я і життя.

З кожним роком розширюється асортимент ліків, тому допомогти не розгубитися в медикаментозній стихії, надати пораду і підібрати ефективні засоби лікування та оздоровлення  - є головним вашим завданням.

Час потребує від фармацевтів постійного самовдосконалення і підвищення свого професійного рівня, щоб останні досягнення науки були доведені до пацієнта.

Але крім професійних якостей - компетентності, відповідальності, фармацевт повинен неодмінно мати і найцінніші людські якості - вміння співчувати і приходити на допомогу.

Сьогодні в нашому районі діє мережена як державних, так і приватних аптек та аптечних пунктів. Хотілось би, щоб головним в їх роботі було забезпечення населення ефективними, якісними і безпечними ліками.

В день свята бажаємо вам міцного здоров’я,  благополуччя, взаєморозуміння,  щирої  людської  вдячності.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

3 вересня – День підприємця

 

Шановні підприємці Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Підприємництво вже давно стало стало невід’ємною частиною нашого життя та економіки району в цілому. Це широка сфера діяльності, яка дає можливість реалізувати свої здібності і можливості, втілити в життя свої прагнення та мрії.

 Підприємці – люди працьовиті, енергійні, наполегливі і цілеспрямовані, активні учасники  благодійних акцій та соціальних проектів. Своєю діяльністю вони доводять, що можна не просто жити й працювати на себе, а й розвиватися, приносити користь людям, створюючи нові робочі місця та поповнюючи доходи районного бюджету.

 Проте, в повсякденні виникає чимало труднощів,  що стають на заваді  вашій більш результативній діяльності. Та все ж переконані, що завдяки своїй діловій активності, відповідальності, ви зможете здолати всі перепони на своєму шляху і досягти поставлених цілей.

Напередодні свята щиро бажаємо вам розвитку та процвітання, удачі в усіх ваших справах та нових починаннях!

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

2  вересня – День нотаріату

 

Шановні нотаріуси Новопсковського районного нотаріального округу!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

    Саме життя свідчить про все більше зростання ролі нотаріуса у  житті кожного з нас,  значення нотаріальної діяльності у сприянні діяльності підприємств, установ та організацій, у здійсненні їх прав та законних інтересів.

  Більшість із вас самовіддано служать обраній справі і тим самим допомагають у захисті особистих прав громадян, забезпеченні їх юридичної безпеки.

   Система нотаріату  постійно і невпинно зазнає змін та перетворень, застосовує передовий світовий досвід, намагаючись відповідати новим вимогам сучасного суспільства. Тому в значній мірі від професійного рівня нотаріусів,  ставлення до людей залежить авторитет нотаріальної служби в цілому.

    Шановні нотаріуси району!  Бажаємо вам нових успіхів, постійного самовдосконалення,  плідної праці заради торжества закону і справедливості.

Щастя, міцного здоров’я вам та вашим родинам.

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

1 вересня  - День знань

Шановні вчителі, ветерани педагогічної праці, школярі!

Щиро вітаємо всіх вас з Днем  знань та початком нового навчального року!

 

1 вересня – особливе свято, урочистий і хвилюючий день, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до знань, до нових звершень і  самостійного життя.

Особливим і, безперечно, пам’ятним він стане для першокласників, які тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на шкільний поріг. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким зовсім скоро доведеться обирати професійний шлях.

Усім, хто прийде сьогодні до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з педагогами, зустріти  добрих і надійних друзів.

Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш шкільний день, ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, адже вона  цікава і нескінченна.

Щира вдячність всім вчителям і вихователям за сумлінну працю, за виконання відповідальної місії по вихованню юних особистостей, від яких залежить завтрашній день нашого району і майбутнє нашої держави.

У День знань бажаємо вчителям і учням міцного здоров’я, наполегливості, взаємоповаги, невичерпної енергії і постійного прагнення до нових вершин!

                                                                                                                               

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

24 серпня – День незалежності України

 

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть вітання з нагоди національних свят – Дня Державного Прапора та Дня  незалежності України!

24 серпня - це не просто День народження нашої держави, а й свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які боролися за свободу і незалежність України.

        Багато випробувань довелося пройти нашій державі за ці роки, та й зараз доводиться переживати доволі непрості часи.

 Та незважаючи на це, район продовжує жити і розвиватися. Стабільно працюють сільгосппідприємства, заклади охорони здоров’я, освіти, зміцнюється соціальна сфера села.

Робиться все це завдяки зусиллям наших земляків – простих трудівників, які конкретними справами наповнюють незалежність справжнім змістом.

Шановні земляки! Вітаючи зі святом, висловлюємо щиру вдячність всім вам, хто сумлінно і відповідально працює на благо своєї сім’ї, району і нашої держави.

Бажаємо всім вам здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, життєвих перемог і творчих успіхів.

Впевнені, що у нас вистачить сил і розуму, наполегливості і працелюбності, щоб зробити нашу країну розвинутою і незалежною, якою б пишалися ми, наші діти і онуки.

 Зі святом вас, дорогі земляки!

                                                                                                                                

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

13 серпня – День працівників ветеринарної медицини 

Шановні працівники ветеринарної служби району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Результатом вашої праці є епізоотичне благополуччя нашого району.

Успішна робота ветеринарної служби базується на багатолітніх традиціях, що закладалися ветеранами галузі, досвідчених і кваліфікованих кадрах, які нині працюють у ветеринарних підрозділах, виваженому, професійному підході до вирішення небезпечних ситуацій та найактуальніших проблем, що періодично виникають у нашому повсякденні.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, невичерпної енергії у вашій надзвичайно потрібній людям праці.

 

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

13 серпня – День будівельника

 

Шановні будівельники району!

Щиро вітаємо вас  зі святом!

Серед професійних свят День будівельника є одним з найпопулярніших, а ваша професія – найбільш почесною і шанованою.

Будівельна праця важка, але вона приносить задоволення та дає позитивний результат. Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт. Створене вашими руками зберігається десятки і сотні років.

За попередні десятиліття будівельними організаціями Новопсковщини в районі збудовано цілий комплекс об’єктів виробничої та соціальної сфери, зведено житлові масиви, оздоровчі заклади та стадіони, які слугують нам і сьогодні.

Щира вдячність всім вам, хто присвятив своє життя цій благородній справі, ветеранам, які вкладали в роботу душу, не шкодуючи сил і здоров’я.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім будівельникам району вдосконалювати свою професійну майстерність, радуючи людей новими сучасними спорудами.

Прийміть побажання щастя та міцного здоров’я, радості і благополуччя, добробуту, достатку та нових професійних досягнень.

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

Міжнародний День кооперації

 

Шановні кооператори Новопсковщини, ветерани галузі!

 

Щиро вітаємо вас з  професійним святом -  Міжнародним Днем кооперації!

Сьогодні споживча кооперація району – це ціла система, яка включає в себе торгівлю, громадське харчування, побутові послуги та посідає важливе місце у забезпеченні необхідними товарами жителів найвіддаленіших сіл нашого району.

Працівники кооперації постійно слідкують за попитом, враховуючи потреби людей, що дає можливість працювати  рентабельно.

 Впевнені, що і в подальшому кооператори району будуть активно впливати на формування продовольчого ринку, забезпечуватимуть сільське населення всіма необхідними товарами для розвитку економіки району та підвищення  добробуту  людей.

Щира вдячність всім ветеранам кооперації, які присвятили цій справі багато років свого життя.

Бажаємо всім кооператорам району стабільності в роботі, нових успіхів та втілення в життя всього запланованого.

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

1 липня – День архітектури України

Шановні працівники архітектури!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

Працівники архітектури ведуть активну роботу щодо сприяння забудівлі населених пунктів району, покращенню їх архітектурного вигляду, відповідально виконуючи свою місію з оформлення документації на всі види будівництва, реконструкції  та капітального ремонту.

Завдяки архітекторам наші населені пункти  набувають більш сучасного вигляду, стають більш впорядкованими і привабливими.

Але й від кожного з нас, від нашої участі в благоустрої залежить якими будуть наші села і будинки. Хочеться вірити, що завдяки спільним зусиллям  архітектурної краси в нашому районі стане більше.

Шановні працівники архітектури! Хай вам не бракує сил та енергії, знань і натхнення робити наші села і селища  більш затишними і красивими.  Нових ідей вам, творчих пошуків, оригінальних проектів та успішного втілення їх у життя.  

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

28 червня – День Конституції України

Шановні жителі району, дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції!

 

Прийняття Конституції України  1996 року стало важливою подією в історії українського народу, своєрідною точкою відліку нової епохи для   нашої держави.

В цілому Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

За історичними мірками наш Основний Закон  зовсім молодий документ, але його корені такі ж глибокі, як і корені нашого народу.

Цінність Конституції як нормативно-правового акту вищої юридичної сили полягає в тому, що вона є основою для розвитку та зміцнення соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства.

Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави.

 Усі ми прагнемо жити у квітучій країні, гідно працювати, навчатися і відпочивати. Але ніхто, крім нас самих, не зробить  Україну суверенною, міцною, вільною  державою.

Дорогі земляки! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя, здійснення всіх планів заради світлого майбутнього нашої країни.

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

25 червня – День молоді

Дорогі юнаки і дівчата Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого свята – Дня молоді!

 

 Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе і унікальне, як і сама молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, вчиться приймати  рішення і відстоювати власну думку.             

 Молодість – це безцінний  дар природи, який треба вдячно використати  з усіма перевагами цієї прекрасної  життєвої  пори.

Ви, молоді, часто показуєте приклад іншим в тому, як найсміливіші плани і мрії завдяки вашій волі і наполегливості успішно втілюються в життя.

Впевнені, що молодь Новопсковщини  виправдає наші надії, адже сьогодні району так потрібні талановиті, кваліфіковані кадри, які б своєю працею, обдаруваннями розвивали наш район. 

Хай збуваються ваші  плани і сподівання. Будьте соціально активними, вірними своїм переконанням і громадянській позиції.

Нехай успіх буде вашим вірним супутником на всіх життєвих перехрестях, а життя - плідним і багатогранним, цікавим і повноцінним.

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Головним призначенням вашої діяльності є служіння українському народу шляхом  виконання завдань і функцій держави.

Важливість вашої професії є беззаперечною. Адже всі завдання держави і суспільства можуть вирішуватися якісно лише за умови високопрофесійної, сумлінної і цілеспрямованої роботи всього державного апарату.

 Сьогодні основним в розвитку  державної служби  району є залучення до роботи компетентних і відданих справі молодих спеціалістів, яким притаманні здоровий прагматизм, амбіційність, пошук нових форм роботи.

 Важливим завданням є підвищення престижу професії державного службовця, створення таких умов проходження державної служби, які б стимулювали спеціалістів до більш сумлінного і якісного виконання своїх обов’язків.

Вітаючи зі святом, висловлюємо щиру вдячність всім ветеранам державної  служби за багаторічну, самовіддану працю на службі своїм землякам.

Всім державним службовцям хочеться побажати, щоб ваша професійна діяльність, які б ви не займали посади в державних органах та їх апаратах, була зразком невичерпної енергії, уважного ставлення до людей, адже саме державні службовці є обличчям місцевої влади.

Особистого щастя вам, міцного здоров’я, заслуженого авторитету і поваги серед земляків!

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

18 червня

Шановні медичні працівники та ветерани охорони здоров’я!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!

Ваша професія, безумовно, є однією з найгуманніших і найнеобхідніших, і тим більша відповідальність покладається на кожного з вас. Адже щодня у ваших руках - здоров’я, а часто й  життя  тих, хто звертається  за допомогою.

Професія  медичного працівника не вибачає помилок. Враховуючи труднощі і негаразди сьогодення, лікарям часто доводиться лікувати не лише тіло, а й душу пацієнта. Сьогодні в нашому районі працює багато спеціалістів, які дійсно мають божий дар, лікуючи не тільки медикаментами, а й словом і серцем, щирим співчуттям.

 Сучасне життя диктує свої вимоги до медицини. Тому районною радою, райдержадміністрацією робиться все можливе для зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ району, для покращення умов перебування хворих в лікарнях.

 Шановні медичні працівники Новопсковського районного територіального медичного об’єднання, Комунального закладу «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги»,  медперсонал санаторію «Перлина»! Вітаючи зі святом, бажаємо вам за будь-яких життєвих обставин залишатися вірними своєму професійному обов’язку, завжди відчувати себе потрібним людям і приходити на допомогу тим, хто її потребує.

  Нехай добро, яке ви даруєте людям, повертаються до вас сторицею.

  Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії у вашій благородній і необхідній  людям справі.

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні журналісти Новопсковського району, ветерани журналістської  справи!

Прийміть щирі вітання   з нагоди професійного свята –

Дня журналіста України!

Журналісти – це майстри слова, люди творчої неспокійної професії. На вас покладена важлива місія – відповідально, неупереджено і чесно служити своїй  справі. 

Завдяки вам жителі Новопсковщини оперативно отримують живу, об’єктивну і правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого району.

На сторінках районної газети «Перемога», в передачах районного радіо, відображається життя нашого району в усіх його проявах, долі та життєві шляхи людей, з успіхами, проблемами  і перспективами.

Шановні журналісти району, прийміть щиру вдячність за ваш нелегкий труд, за принциповість і об’єктивність. Бажаємо вам і надалі гідно представляти свою професію, невтомно працювати, бути відвертими і відповідальними, не припиняти творчого пошуку.

 Нехай ваша робота ніколи не перетвориться на рутинне ремесло, а завжди супроводжується новими  цікавими знахідками і відкриттями.

Нехай ваші публікації і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню  справедливості, миру і злагоди в суспільстві.

Хай поряд з вами завжди будуть щирі друзі, а вдома оточує тепло і любов рідних людей!

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди  79-ї річниці утворення Луганської області!

 

Історія Новопсковщини – це невід’ємна частина історії всього нашого Луганського краю. І як в будь-якій історії, у нашого району були  як  злети, так і складні етапи розвитку.

Сьогодні Новопсковщина продовжує  жити і розвиватися.

Ми пишаємося своїми славетними земляками, орденоносцями, ветеранами, нинішньою талановитою молоддю, хто своєю працею і своїми успіхами  прославляють  наш рідний  край.

Бажаємо всім жителям Луганщини продовжувати і примножувати славні традиції, з оптимізмом дивитися в завтрашній день, щоб і в подальшому наша рідна земля квітла і розвивалася.

Миру, злагоди, благополуччя всім вам і вашим родинам!

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

Шановні прикордонники  району!

    Щиро вітаємо  вас з професійним святом - Днем прикордонника!

 

Охорона державних рубежів в усі часи вважалася справою почесною і відповідальною. Прикордонні війська завжди вважалися елітою армії, а самі захисники кордонів користувалися великою повагою і авторитетом.

І сьогодні прикордонні загони є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних і економічних інтересів нашої держави.

Цей день присвячується, в першу чергу, тим, хто віддав своє життя, захищаючи свою країну і її громадян. Адже прикордонні війська – це передовий загін, що приймає на себе головний удар, як у випадку з окремими порушниками, так і під час воєнних конфліктів.

Сьогодні прикордонники Новопсковщини гідно виконують свій професійний обов’язок  по захисту рідної землі, перебуваючи на передньому краї боротьби з міжнародною злочинністю,  незаконною міграцією і контрабандою.

Вітаючи зі святом ветеранів прикордонної служби та нинішніх захисників кордону, висловлюємо щиру вдячність за сумлінне і самовіддане виконання почесного обов’язку по забезпеченню недоторканності кордонів нашої держави.

Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, добра та миру, оптимізму та успіхів у службі.

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

20 травня – День працівників банківських установ 

Шановні  працівники банківських установ району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Кожен з нас постійно користується послугами банківських відділень, отримує заробітну плату, пенсію, соціальні виплати, сплачує комунальні послуги. Тому переоцінити значення банків сьогодні дуже важко.

За фінансовою підтримкою до банківських установ звертаються   сільгоспвиробники, підприємці, населення району.

Сьогодні, крім звичних послуг, банківські установи пропонують скористатися  рядом нових і зручних можливостей.

Шановні банківські працівники! Ваша професія вимагає особливого рівня знань, фаховості, відповідальності, а найголовніше – високої культури обслуговування, уваги до клієнтів, розуміння.

Тож нехай Ваші вміння, професіоналізм, досвід сприяють процвітанню, стабільності, довірі до вашої діяльності, а також створюють гарний настрій усім, хто користується вашими послугами. 

Вітаючи з професійним святом, бажаємо всім працівникам банківських установ, ветеранам галузі міцного здоров’я та  успіхів у роботі.

Нехай ваша надійність, вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, будуть запорукою благополуччя наших земляків та подальшого розвитку району.

 

З повагою, голова  районної ради  Лебедєв Б.В.