Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

 

17 вересня – День рятівника

Шановні працівники і ветерани служби цивільного захисту населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!

Тисячі врятованих людських життів, ліквідованих пожеж, збережених для нашої держави матеріальних цінностей – це найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Цілодобово підтримуючи бойову готовність до боротьби з незваним лихом, ви завжди готові допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Щиро дякуємо всім рятівникам за мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність запобігти надзвичайній ситуації.

Впевнені, що ваш високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, людяність, знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання завдань, що постають перед вами.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення мрій і бажань, якнайменше тривожних викликів.

Хай мир, добробут  і злагода панують у ваших оселях.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                         Б.В. Лебедєв

 

16 вересня – День фармацевтичного працівника

Шановні фармацевти району!

 Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого для кожного з нас – життя і здоров’я.

Завдяки вашій професійній майстерності, самовідданості, ентузіазму, галузь фармації була і залишається на належному рівні.              

Саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні.

Прийміть щиру вдячність за вашу важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя.

Бажаємо, щоб ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі були запорукою успішного розвитку галузі, а значить – підвищення якості забезпечення населення району ефективними та безпечними ліками.

Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                         Б.В. Лебедєв

 

 

15 вересня – День працівників лісу

Шановні працівники  лісомисливських господарств району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ваша професія є однією з найважливіших, оскільки ліси – це безцінне багатство, екологічний комплекс, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини.

Лісівники району вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби населення у різноманітній лісовій продукції, постійно працюють над збільшенням лісового фонду.

Особливо важливим є розширення лісових насаджень, збереження їх для майбутніх поколінь, раціональне використання природних багатств на благо району.

Щира вдячність працівникам та ветеранам лісового господарства за невтомну працю і відданість справі.

Бажаємо вам, щоб кожен новий день дарував вам радість від спілкування з природою та відчуття задоволення від улюбленої справи.

Нових успіхів у праці, наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

 

 

З повагою

 

Голова районної ради                                                                         Б.В. Лебедєв

 

 

 

2 вересня – День підприємця

Шановні підприємці Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Підприємці вносять вагомий внесок як у підвищення рівня життя громадян, так і в розвиток економіки району, створюють нові робочі місця, забезпечують населення необхідними товарами і послугами, приймають участь у благодійних акціях.

Тому в цей день ми висловлюємо щиру вдячність людям, які своєю працею, наполегливістю і завзяттям, з власної ініціативи і з справжнім ентузіазмом освоюють економічний простір району, проявляють себе в різних сферах нашого життя.

Шановні підприємці, у переддень свята бажаємо вам натхнення, рішучості і нових досягнень, швидко знаходити важливі рішення, надалі розвивати власну справу на благо процвітання рідного Новопсковського району.

 

Голова районної ради                                                                                         Голова райдержадміністрації

                       Б.В.Лебедєв                                                                                                          Л.А. Латишева

 

                           

2  вересня – День нотаріату

Шановні нотаріуси Новопсковського районного нотаріального округу!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

          Бути нотаріусом – це престижно, почесно і відповідально.

      Нотаріус був, є і залишається захисником прав людини, оскільки надає незалежну й неупереджену правову допомогу на засадах рівності, законності і справедливості.

       Вітчизняний нотаріат ще зовсім молодий, однак за той проміжок часу, що минув з його становлення, нотаріусам вдалося здобути довіру і повагу з боку громадян, які щодня звертаються до них за юридичною допомогою. Сучасні нотаріуси – це високоосвічені та комунікабельні спеціалісти, які незалежно від віку постійно працюють над собою. Перед вами стоїть багато завдань, але мета одна – служіння закону і людям.

     Шановні нотаріуси району!  Вітаючи зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, наполегливості, мудрості, натхнення та успіхів у вашій благородній справі.

 

Голова районної ради                                                                               Голова райдержадміністрації

                      Б.В. Лебедєв                                                                                             Л.А. Латишева

 

                                                        1 вересня  - День знань

Шановні вчителі, ветерани педагогічної праці, школярі!

Щиро вітаємо всіх вас з Днем  знань та початком

нового навчального року!

    Серед багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто, селище чи село ранком цього дня сповнене хвилюванням і радістю, розквітає усмішками не лише дітей, а й дорослих.

   Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім чи  черговим.

   Особливим і, безперечно, пам’ятним він стане для першокласників, перед якими відкриє двері у дивовижний світ знань оновлена українська школа.

   Знаковим він буде і для тих юнаків та дівчат, які розпочнуть своє навчання у Новопсковському професійному аграрному ліцеї.

   Впевнені, що ваші здібності та наполеглива праця стануть запорукою ваших майбутніх успіхів. Досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті.

    Щирі привітання і вдячність всім вчителям, вихователям і батькам за тепло сердець, підтримку та сумлінне виконання відповідальної місії – виховання молодого покоління.  

   Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

                      З новим навчальним роком! Успіхів вам у праці та навчанні.

 

Голова Новопсковської                                                                                   Голова райдержадмінісрації

районної ради               Б.В. Лебедєв                                                                                 Л.А. Латишева

 

 

 

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть вітання з нагоди національних свят – Дня Державного Прапора та Дня  незалежності України!

 

     З кожним роком розвитку нашої держави зростає усвідомлення цієї важливої події, її значення для всієї країни, для кожного з нас. І це закономірно, адже великі події осягаються на відстані, з плином часу.

За свою історію незалежності Україна пройшла чимало випробувань, та й зараз невирішених проблем у нашому житті ще вистачає.

Нам судилося стати учасниками творення нової української держави. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням і  майбутніми поколіннями. Від кожного з нас залежить, якою бути нашій країні, де житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Сьогодні головне наше з вами завдання – зробити все для того, щоб наповнити незалежність справжнім змістом заради розвитку нашого району і всієї України.

Дорогі земляки! Бажаємо всім вам, вашим рідним міцного здоров’я, добра і достатку, щасливої долі і подальших успіхів в усіх справах і починаннях.

Зі святом вас!

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

Новопсковська районна рада 

щиро вітає з 75-річчям з дня народження Почесного громадянина Новопсковщини

Галигу Станіслава Максимовича!

         Десятки років  Вашої сумлінної і наполегливої праці у газовій промисловості - це яскравий приклад професіоналізму, організаторських здібностей, далекоглядності заради перспективи.

 Ви і сьогодні -  не сторонній спостерігач за плином життя, а активний його учасник, який прагне зробити ще багато корисних справ.

     Щиро вітаючи з ювілеєм, бажаємо Вам доброго здоров’я,  родинного тепла і затишку, оптимізму та бадьорості на довгі  щасливі роки!

 

Новопсковська районна рада щиро вітає з днем народження

 директора ТОВ «Промінь», Заслуженого працівника  сільського господарства України,  Почесного громадянина Новопсковщини

Сєргєєва Юрія Олександровича 

Разом з привітаннями прийміть 

слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю на рідній землі, постійну підтримку соціальної сфери села, благодійну діяльність. 

            Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя і нових досягнень, а людська вдячність  та надійна підтримка друзів хай додають Вам сил і наснаги для   нових добрих справ!

 

16 липня – День бухгалтера

Шановні працівники бухгалтерської сфери!

Бухгалтерська служба є однією з провідних на будь-якому виробництві. Саме від професіоналізму, відповідальності і сумління бухгалтерів залежить рівень фінансово-господарської діяльності підприємства, установи чи організації та розвиток економіки району в цілому.

У вашій роботі постійно запроваджуються  нові програми і сучасні комп’ютерні технології, а це вимагає від вас постійного підвищення свого професійного рівня. Та все ж основні принципи роботи бухгалтера залишаються незмінними:  висока відповідальність і фінансова дисципліна.

Нехай і надалі ваш професіоналізм, знання і досвід завжди будуть вам головною опорою, допомагають і в подальшому робити все від вас залежне заради розвитку і процвітання нашого району.

Бажаємо вам зберігати впевненість в собі, ентузіазм і оптимізм навіть при виконанні складних завдань, легко долати всі труднощі і завжди отримувати задоволення від своєї непростої, але улюбленої роботи.

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

1 липня – День архітектури України

Шановні працівники архітектури!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

Професія архітектора в усі часи викликала повагу та шану. Сучасні архітектори активно працюють, втілюючи в реальність свої сміливі ідеї, використовуючи новітні технології та оригінальні рішення.
Ваша щоденна робота неможлива без спеціальної професійної підготовки, постійного самовдосконалення та наполегливості.
Вітаючи зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення,  нових успіхів у професійній діяльності.

Шановні працівники архітектури! Хай вам не бракує сил та енергії, знань і натхнення робити наші села і селища  більш затишними і красивими.  Нових ідей вам, творчих пошуків, оригінальних проектів та успішного втілення їх у життя.  

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції!

 

28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення до суверенності та  демократії. Тоді був прийнятий принципово новий Основний закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи та встановив законодавчі основи державної влади. 
Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Ми живемо в історичний час змін та реформ, метою яких є побудова правової, демократичної, європейської країни з високим рівнем життя її громадян.
Дорогі земляки! Напередодні свята щиро бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових досягнень заради нашого спільного майбутнього.

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

24 червня – День молоді

Дорогі юнаки і дівчата Новопсковщини! 
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого свята – Дня молоді!

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією і його майбутнім.

Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті якісної освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.

Сучасна молодь бере активну участь у розбудові нашої держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.

Саме вам - сьогоднішнім школярам району, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни.

Наполегливість у навчанні, цілеспрямованість, серйозне ставлення до професії стануть  основою ваших успіхів і авторитету в майбутньому.

Напередодні свята бажаємо вам щастя, успіхів і прекрасного настрою!

Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани!

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

 

Державний службовець – це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несуть велику відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує крім спеціальних знань, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

 Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою та ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє нашої країни.

 Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, наполегливість і практичний досвід, які повинні слугувати на користь людям.

  Щиро бажаємо всім вам витримки і сумлінності, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

  Бажаємо  вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних успіхів заради майбутнього рідного краю та нашої держави.

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

22 червня - це одна з найбільш трагічних дат в історії нашої держави.

У цей  день 77 років тому на нашу землю прийшла війна, яка не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Піднявшись проти ворога, наші земляки мужньо боролися на фронтах та у підпіллі.

Тільки у лавах Червоної армії воювали близько 9 мільйонів вихідців з України, майже половина з них віддала своє життя за Вітчизну та свободу народів Європи.

Наш священний обов’язок – зберегти пам'ять про тих, хто здобув Перемогу в цій жахливій війні,  хто ціною свого життя захистив рідну землю, хто поліг у битвах із загарбниками, хто загинув від терору окупантів, хто передчасно помер від ран, хвороб і голоду.

Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Шановні земляки, схилімо голови перед мільйонами невинних  жертв, яких забрала Друга Світова війна.

 Слава їм, вічна і світла пам’ять!

 

З повагою

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні медичні працівники та ветерани медичної сфери району!

 

Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Вас недаремно називають хранителями життя, адже ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагаєте боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У ваших руках щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, а й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Бути лікарем - це виняткове покликання, адже гуманізм і  чуйність, готовність завжди бути корисними - в усі часи залишаються основними принципами людей вашої професії.

Шановні медичні працівники району,  медперсонал санаторію «Перлина», ветерани медичної галузі! У переддень свята висловлюємо всім вам безмежну вдячність за вашу сумлінну та невтомну працю, за те, що ви   даруєте людям радість життя, вселяєте віру у зцілення.

Нехай  усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а кожна мить  радує своєю неповторністю!

Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні журналісти Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з Днем журналіста!

 

Ви робите непросту, але дуже цікаву і відповідальну справу – надаєте людям інформацію про все, що відбувається  щодня в житті нашого району.

Як і багато років тому незмінними залишаються головні риси якісної журналістики: талант, совість і відповідальність.

Журналісти Новопсковщини – це люди, які не лише володіють літературним даром, а й високими моральними принципами, проявляють чітку громадську позицію і виваженість, різноплановий підхід до висвітлення злободенних тем. Для більшості з вас журналістика –  не просто робота, а стиль життя.

Шановні журналісти району, вітаючи зі святом, бажаємо вам великих тиражів, поповнення читацької та слухацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Новопсковська районна рада щиро вітає з Днем народження
Заслуженого працівника культури України, нашого земляка, керівника народного хору "Слобожани" Андрущенка Володимира Павловича!

Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, вдячних шанувальників та нових творчих злетів!

 

 

 

Шановні жителі Новопсковщини,  дорогі ветерани!

 

Щиро вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги!

                  
     День Перемоги – це славетний день, який кров’ю, сльозами та всенародною пам’яттю викарбуваний на меморіальних дошках історії.
       У день пам’яті та примирення ми вшановуємо мужність та хоробрість солдат, які пройшли пекло Другої світової війни й зробили вирішальний внесок для порятунку Європи від нацизму.

        Ми схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни.
        Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи рубежі нашої  країни.  

        Низько вклоняємося ветеранам та захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм, самопожертву і силу духу  заради незалежності та територіальної цілісності України.

        Дорогі ветерани, ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та наполегливої праці на благо рідної країни.  

        Мирного неба всім вам,  міцного здоров’я і бадьорості духу, любові і тепла рідних та близьких.

 Зі святом Перемоги вас, дорогі земляки!

    

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

        

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Щиро вітаємо всіх  вас з 1 ТРАВНЯ - святом весни і праці!

   

 Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю повсякденною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни.

 Нині цей день єднає людей заради позитивних змін, миру і злагоди, що так необхідні сьогодні нашій державі.

  Нехай же свято праці додасть усім нам сил, впевненості у власних силах, допоможе кожному оцінити важливість ідеалів добра і справедливості.

   Дорогі земляки! Бажаємо всім вам миру і благополуччя, творчих ідей і успіхів у  нових починаннях.

   Хай у вашому житті буде якнайбільше світлих і радісних днів, хай у ваших сім’ях оселяться  спокій, достаток і впевненість у завтрашньому дні.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

26 квітня – День  Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,

шановні жителі району!

 

Понад тридцяти років тому лихо чорнобильської трагедії увірвалось у тисячі українських родин і принесло з собою біль, страждання, численні людські втрати. Відтоді наша країна живе з чорнобильською бідою.  

Час поступово заліковує рани, але й ставить перед суспільством складні завдання, які необхідно вирішувати. Потребують тривалого відновлення забруднені землі, що на десятиліття, а можливо і на століття стали небезпечними для людей. Мільйони кубометрів радіоактивних відходів вимагають негайної утилізації, а самі учасники ліквідації аварії потребують фізичної, психологічної та соціальної реабілітації.

В нашому районі проживають 216 осіб, які стали жертвами Чорнобильської катастрофи: ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС, колишні мешканці забрудненої зони, діти та вдови чорнобильців.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих ліквідаторів, хто пішов назустріч небезпеці і загинув у нерівному бою з радіацією.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, прийміть слова великої вдячності за все зроблене вами, за мужність та самопожертву, почуття  високої відповідальності.

Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи  здоров’я і благополуччя, а спокій і родинний затишок назавжди запанують у ваших оселях.  

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з радісним  християнським святом –  Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень – особливо шановане і величне свято. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, віри – над безнадією.

Великодні дні спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, терплячішими, благороднішими у ставленні один до одного.

Це свято  нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ.  

І як би складно не було сьогодні в суспільстві і в житті кожного з нас, віримо, що разом із великодніми святами в наші серця вселиться радість та світла надія на те, що добро завжди переможе зло, лукавство і лицемірність. І врешті-решт головними у людських взаємовідносинах стануть чесність, порядність і повага один до одного. Адже саме ці риси є одвічними для нашого народу, саме завдяки їм вдавалося вистоювати і перемагати в найскрутніших ситуаціях, переживати найдраматичніші події історії.

Нехай великодні дзвони озвуться у серці кожного з нас вірою і надією, любов’ю і милосердям,  додадуть натхнення і сил для щоденної праці, спрямованої на розвиток нашого району і країни.

Шановні земляки! Вітаючи з найсвітлішим християнським святом, бажаємо вам миру і добробуту, душевної рівноваги і гармонії, спокою і стабільності у житті.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові  вам та вашим родинам!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Новопсковська районна рада  щиро вітає з  80-річчям з дня народження ветерана праці,
Почесного громадянина Новопсковщини,

Тараша Анатолія Івановича!

 

За покликом серця все своє трудове життя Ви пов’язали з селом і рідною землею. Своєю енергією, ентузіазмом, відданістю справі Ви зробили значний внесок у  розвиток агропромислової галузі району.

Прийміть слова щирої вдячності за самовіддану і багаторічну працю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, активного довголіття, тепла і затишку у Вашому домі.

 

 

 

 

 

 

 

 

18 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Безперебійна робота житлово-комунальної сфери нашого району є невід’ємною складовою нашого життя. Необхідність свого існування комунальні служби доводять щодня.

В районі  вже давно гостро стоїть проблема відродження системи побутового обслуговування населення. І лише завдяки ініціативі приватних підприємців жителям району надаються такі послуги, як пошив та ремонт одягу, ремонт взуття та перукарські послуги.

Безумовно, що такі важливі сфери як житлово-комунальне господарство та сфера побутового обслуговування потребують кардинальних реформ і змін заради подальшого їх розвитку.

Вітаючи зі святом, бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, весняного настрою, порозуміння, бадьорості, надії на краще майбутнє.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

18 березня – День працівника податкової  та митної служби України

Шановні працівники податкової та митної служби району!

 

Щиро вітаємо вас з професійним святом, відзначення якого свідчить про важливу роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності і цілісності податкової та митної політики держави.

         Значимість вашої діяльності по збору податків, формуванню бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого професійного рівня в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й держави в цілому.

Впевнені, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової і митної служб, модернізації, зміцненню прозорості в їх діяльності, піднесенню авторитету ваших професій.

          Бажаємо вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, сумлінних платників податків, професійних успіхів і стабільності.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Дорогі жінки Новопсковщини!

 

Тепло і щиро вітаємо вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка в усі часи є уособленням всього найкращого, що є в житті – сердечності, доброти, кохання і тепла.

Ви наділені найголовнішим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості своїм близьким людям. Саме ви оточуєте їх любов’ю і ніжністю, і незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте своїм рідним спокій і затишок. Ви даєте чоловікам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

Ви, як ніхто інший, умієте переборювати випробування долі і наповнювати світ навколо себе радістю і оптимізмом.

Своєю повсякденною сумлінною працею ви возвеличуєте наш рідний край, нашу Новопсковщину. Ми пишаємося вашою духовною силою і талантами, якими щедро наділила вас природа.

Спасибі вам за вашу силу і  слабкість, за вашу жіночність і мудрість, вміння терпляче очікувати і великодушно прощати. Ви найкращі і  гідні справжньої любові, поваги та захоплення.

Сердечно бажаємо вам, наші рідні матері, дружини, доньки та сестри, вічної молодості, радості і краси. Хай віра, надія і любов завжди будуть поряд з вами і допомагають впевнено йти по життю!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Новопсковська районна рада, райдержадміністрація щиро вітають «Почесного громадянина Новопсковщини»

Чернявського Станіслава Степановича

з 65-річчям з дня народження!

Ювілей – це важлива життєва дата, своєрідний підсумок пройденого і зробленого, а водночас – плани на майбутнє.

Прожиті роки – це Ваш неоціненний скарб, з досвідом і мудрістю, незабутніми враженнями і доленосними подіями.

Вітаючи з ювілеєм, бажаємо Вам міцного здоров’я, успішного втілення в реальність всього запланованого,  яскравих і плідних років життя, підтримки і порозуміння, родинного тепла і благополуччя.

 

             

Шановні  учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану!

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку пізніше було засуджено, як несправедливу і жорстоку.

Війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих. Ми схиляємо голови перед їх подвигом, мужністю та витримкою.

Час не підвладний викреслити з  пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Впевнені, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція і надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на нашій рідній землі.

У цей пам’ятний день бажаємо всім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя, порозуміння і благополуччя у ваших родинах.

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Новопсковська районна рада щиро вітає з Днем народження Героя Соціалістичної Праці, Почесного громадянина Новопсковщини Бабкіна Миколу Григоровича!

Разом з привітаннями висловлюємо Вам слова великої вдячності за самовіддану працю, високий професіоналізм, щиру любов до рідної землі, за все зроблене вами на благо нашого району.

Робота на землі  стала справою всього Вашого  життя, улюбленою професією,  роботою,  яка завжди приносила задоволення. 

Гідним визнанням Ваших заслуг  стало присвоєння  Вам високого звання Почесного громадянина Новопсковщини,  нагородження  державними нагородами – трудовими орденами і медалями.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя,  добра і благополуччя, тепла і затишку у Вашій родині, уваги і турботи дітей та онуків.

 

 

 

23 січня – 75-а річниця визволення Новопсковщини від нацистських окупантів

 

Шановні  ветерани війни, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з 75-ю річницею визволення нашого району від нацистських загарбників!

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув  у кривавих боях.

Чотири довгих роки продовжувалось запекле протистояння  ворогу, чотири роки несла війна біль і страждання, смерть і розлуку. В боях за визволення Новопсковського району загинуло 1015 чоловік.

Навіть через 75 років ті далекі події не втрачають своєї значимості.

Героїчний подвиг нашого старшого покоління, його стійкість, мужність у роки суворих випробувань – це приклад того, як треба любити свій народ, берегти свою землю.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, історія рідного краю.

Прийміть побажання міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким.

Миру всім нам, добра і злагоди.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

22 січня – День соборності України

 

Шановні жителі району, дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня соборності України!

Протягом сторіч наш народ прагнув жити в єдиній державі. 22 січня 1919 року на майдані перед Софією Київською було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця подія ознаменувала відродження української державності та національної гідності і стала важливою віхою в боротьбі нашого народу за свободу та незалежність. Виявивши волю жити в єдиній державі, українці засвідчили свою духовну та культурну єдність, заявили про себе, як про європейську політичну націю.

 Акт Злуки продемонстрував стирання штучних меж, став вагомим кроком до утвердження України на політичній карті Європі. Сьогодні Україна – суверенна, демократична держава.

Ми повинні пам’ятати, що лише спільними зусиллями зможемо досягти головної мети - побудови могутньої української держави. Без єдності немає незалежності. Це доведено всією багатовіковою боротьбою за свободу нашої держави.

Щиро бажаємо вам, шановні земляки, миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя і добробуту, згуртування навколо національних цінностей, віри у гідне майбутнє  України!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В.