Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

Шановні  учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану!

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку пізніше було засуджено, як несправедливу і жорстоку.

Війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих. Ми схиляємо голови перед їх подвигом, мужністю та витримкою.

Час не підвладний викреслити з  пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Впевнені, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція і надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на нашій рідній землі.

У цей пам’ятний день бажаємо всім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя, порозуміння і благополуччя у ваших родинах.

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

Новопсковська районна рада щиро вітає з Днем народження Героя Соціалістичної Праці, Почесного громадянина Новопсковщини Бабкіна Миколу Григоровича!

Разом з привітаннями висловлюємо Вам слова великої вдячності за самовіддану працю, високий професіоналізм, щиру любов до рідної землі, за все зроблене вами на благо нашого району.

Робота на землі  стала справою всього Вашого  життя, улюбленою професією,  роботою,  яка завжди приносила задоволення. 

Гідним визнанням Ваших заслуг  стало присвоєння  Вам високого звання Почесного громадянина Новопсковщини,  нагородження  державними нагородами – трудовими орденами і медалями.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя,  добра і благополуччя, тепла і затишку у Вашій родині, уваги і турботи дітей та онуків.

 

 

 

23 січня – 75-а річниця визволення Новопсковщини від нацистських окупантів

 

Шановні  ветерани війни, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з 75-ю річницею визволення нашого району від нацистських загарбників!

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув  у кривавих боях.

Чотири довгих роки продовжувалось запекле протистояння  ворогу, чотири роки несла війна біль і страждання, смерть і розлуку. В боях за визволення Новопсковського району загинуло 1015 чоловік.

Навіть через 75 років ті далекі події не втрачають своєї значимості.

Героїчний подвиг нашого старшого покоління, його стійкість, мужність у роки суворих випробувань – це приклад того, як треба любити свій народ, берегти свою землю.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, історія рідного краю.

Прийміть побажання міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким.

Миру всім нам, добра і злагоди.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

 

22 січня – День соборності України

 

Шановні жителі району, дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня соборності України!

Протягом сторіч наш народ прагнув жити в єдиній державі. 22 січня 1919 року на майдані перед Софією Київською було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця подія ознаменувала відродження української державності та національної гідності і стала важливою віхою в боротьбі нашого народу за свободу та незалежність. Виявивши волю жити в єдиній державі, українці засвідчили свою духовну та культурну єдність, заявили про себе, як про європейську політичну націю.

 Акт Злуки продемонстрував стирання штучних меж, став вагомим кроком до утвердження України на політичній карті Європі. Сьогодні Україна – суверенна, демократична держава.

Ми повинні пам’ятати, що лише спільними зусиллями зможемо досягти головної мети - побудови могутньої української держави. Без єдності немає незалежності. Це доведено всією багатовіковою боротьбою за свободу нашої держави.

Щиро бажаємо вам, шановні земляки, миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя і добробуту, згуртування навколо національних цінностей, віри у гідне майбутнє  України!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні жителі району, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з Новим  роком та Різдвом  Христовим!

2017-й рік вже відходить в історію. Підбиваючи підсумки року, слід відзначити головне, що все те позитивне, чого нам вдалося досягти, створено завдяки наполегливості та працелюбності наших земляків.

Щира вдячність всім вам, хто сумлінно і плідно працював на благо розвитку нашого району.

Впевнені, що ми прожили цей рік не даремно, нам багато що вдалося зробити, втіливши ідеї в реальність.

Незважаючи на те, що рік був доволі непростим, він збагатив всіх нас новим професійним і життєвим досвідом. Тому проводжаючи старий рік, залишимо в пам’яті лише радісні сторінки та приємні спогади, пов’язані з ним.

Новий рік – це не лише початок нового відліку в календарі, це нові надії, нові перспективи і нові починання.

Нехай же Новий 2018 рік стане роком миру і стабільності, вирішення важливих проблем, серйозних досягнень, додасть нам сил для реалізації планів і задумів,  принесе позитивні зміни в нашому житті, а кожній родині - достаток і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

Шановні працівники Новопсковського краєзнавчого музею!

   Прийміть щирі вітання з нагоди 55-річчя з дня заснування музею!

 

За роки свого існування Новопсковський краєзнавчий музей став одним із провідних закладів культури  північної частини Луганщини, в його фондах зібрано  понад 5 тисяч  експонатів.

На сьогодні він є центром краєзнавчої роботи, в якому зберігаються і використовуються рідкісні пам’ятки духовної та матеріальної культури попередніх поколінь.

Зараз Новопсковський краєзнавчий музей активно розвивається: в його стінах відбуваються різноманітні зустрічі, свята, наукові конференції, виставки, вшанування ветеранів і захисників Вітчизни; створюються нові експозиції, проводяться інтерактивні екскурсії.

 Професіоналізм, відданість своїй справі, згуртованість та ініціативність працівників музею сприяють культурному розвитку нашого району, вихованню почуття гордості, патріотизму та відповідальності за долю рідної землі.

Вітаючи з ювілеєм музею, висловлюємо щиру вдячність всім його працівникам, ветеранам, краєзнавцям за їх наполегливу, копітку пошукову роботу, за вагомий внесок в дослідження історії рідного краю та збереження культурної спадщини.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, цікавих знахідок, натхнення і творчої наснаги заради подальшого розвитку музейної справи району.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

24 грудня – День архівних установ

Шановні працівники архівних установ району!

Тепло і щиро  вітаємо вас  з нагоди вашого професійного свята !

У своєму розвитку суспільство завжди спирається на досвід попередніх поколінь, незалежно від того,  наскільки він був успішним.

Зберегти історичну пам’ять нам допомагають архіви, в їх фондах сконцентроване і оберігається минуле. Завдяки кваліфікованій діяльності працівників архівних установ району можна віднайти унікальні відомості з історії району, громадянам  -  отримати документальні підстави для захисту своїх конституційних прав. В архівах знаходяться на зберіганні документи органів державної влади, місцевого самоврядування, сільськогосподарської галузі, підприємств, установ та організацій.

Шановні працівники архівних установ! Прийміть щиру вдячність за вашу копітку, але таку необхідну працю. Бажаємо вам натхнення в роботі, подальших успіхів, людської вдячності,  добра і злагоди.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

22 грудня – День енергетика

Шановні енергетики Новопсковщини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика!

У сучасному житті, перенасиченому технікою, автоматикою і електронікою, навіть короткочасне припинення подачі електроенергії загрожує зупинкою всього господарського комплексу, соціальних і комунальних сфер нашого життя. Саме на стабільне забезпечення постачання електроенергії та попередження непередбачуваних ситуацій і працюють енергетики району.

Кожен з вас сумлінно виконує свої обов’язки, розуміючи, що зроблений  вами обсяг роботи є запорукою для гідної роботи всього колективу.

 Сподіваємося, що і в подальшому висока відповідальність з боку енергетиків і повага до споживачів будуть вирішальними за будь-яких  обставин.

Шановні енергетики! Бажаємо стабільності у роботі вашого підприємства, нових виробничих успіхів, добра, затишку і благополуччя вам і вашим родинам.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

19 грудня – День адвокатури

Шановні адвокати Новопсковського району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем адвокатури!

 

Головною професійною місією адвокатської служби є забезпечення реалізації гарантованого Конституцією права кожного громадянина на захист від обвинувачення та отримання правової допомоги у судах та інших державних органах.

Адвокат, беззаперечно, є служителем і творцем права, який  своєю діяльністю покликаний зміцнювати віру в силу права і верховенство Закону.

Сьогодні без захисту адвоката неможливо вирішити більшість справ, захистити свої інтереси та відстояти свої права.

Шановні адвокати району, вітаючи зі святом, бажаємо вам творчих успіхів, сил та наснаги у правозахисній діяльності.

Мудрості вам, мужності, неупередженості і непохитності у відстоюванні справедливості.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

17 грудня – День працівників державної виконавчої служби          

Шановні працівники  державної виконавчої служби району!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

 

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності, справа, яка працює на благо громадян та стоїть на захисті їх конституційних прав.

Щодня до державної виконавчої служби за  допомогою звертаються десятки жителів району. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури населення, а й моральний клімат в суспільстві.  Нехай і надалі ваша професійна діяльність заслуговує довіру і повагу земляків.

        В цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, плідної праці та нових успіхів.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

15 грудня – День працівників суду

Шановні працівники Новопсковського районного суду!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша професійна діяльність покликана відігравати вирішальну роль в утвердженні принципів верховенства права та справедливості в нашому житті.

Від чесності, порядності, високих особистих та професійних якостей працівників суду багато в чому залежить загальне ставлення людей до правосуддя, віра в дотримання ними конституційних прав і свобод,  в надійний захист громадян від  беззаконня.

В день свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, енергії та натхнення на ниві  правосуддя.

Нехай ваші знання та досвід служать зменшенню несправедливості в суспільстві, підвищенню рівня правової свідомості наших громадян.  

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, шановні жителі району!

 

 День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС сьогодні багато хто називає просто Днем ліквідатора. Це день пам’яті, який давно став скорботним нагадуванням людству про важку перемогу над вогнем, що охопив реактор атомної станції.

За роки, що минули з тієї трагічної події, ми всі пройшли складний шлях переосмислення   проблем,  пов’язаних з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.

У нашому районі живуть люди, які стали жертвами Чорнобильської катастрофи: ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС, колишні мешканці радіаційно забрудненої зони, діти та вдови чорнобильців.

Ми з глибокою вдячністю вшановуємо всіх ліквідаторів, тих, хто поруч з нами і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

   Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаємо всім вам міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя. Хай злагода, підтримка і  взаєморозуміння завжди панують у ваших родинах.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди  професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

 

За роки свого існування місцеве самоврядування на ділі довело свою здатність бути самостійною і ефективною формою влади, яка спроможна захищати права людини і надавати конкретну  суттєву допомогу.

Сільські, селищні ради району самостійно вирішують широке коло питань, що стосуються як господарського, культурного розвитку своєї території, так і кожного із її жителів.

Проблем вистачає завжди та головне при цьому, щоб  лідер громади і сама громада завжди знаходили спільну мову.

             Вітаючи зі святом, бажаємо всім працівникам місцевого самоврядування, депутатам, сільським, селищним головам, особливо новообраним, виправдати надану довіру людей, наснаги, енергії і бажання працювати на благо громади,  успіхів і оптимізму в  роботі.

 Нехай в кожній громаді Новопсковщини запанують злагода і благополуччя, а у кожній оселі буде світло і затишно, а взаємопорозуміння єднає нас у  наполегливій праці заради подальшого розвитку нашої рідної Новопсковщини.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,  ветерани  війни  і Збройних сил, всі, хто     служив і несе службу в лавах Збройних сил України!

                   Щиро вітаємо вас  з днем Збройних сил України!

В усі часи армія була і залишається одним із важливих інструментів державної політики і  гарантом незалежності будь-якої держави.

Сьогодні сучасній українській армії потрібні люди з високим рівнем інтелектуальної підготовки та спеціальною освітою, адже цього вимагає сучасна військова техніка. Та найголовнішими при всіх реформах залишаються найкращі людські якості: мужність, фізична й моральна загартованість, колективізм і патріотизм.

Впевнені, що Збройні Сили завжди займатимуть належне місце в українському суспільстві, адже армія є  невід’ємним атрибутом суверенітету держави.  

Вітаючи зі святом, бажаємо всім військовослужбовцям  подальших успіхів у виконанні конституційного обов’язку – служити Вітчизні за законами честі і гідності, а їх родинам -  добра, злагоди і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

1 грудня – День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

    Особливе місце серед тих, хто присвятив своє життя служінню закону, належить працівникам органів прокуратури. Головним завданням прокуратури є захист від протиправних посягань державного і суспільного ладу, особистих прав і свобод конкретних громадян, адже за будь-якої ситуації в демократичній країні має панувати Закон.

Саме до вас звертаються  люди за допомогою та поновленням справедливості. І саме ви своєю ефективною діяльністю, знаннями, досвідом повинні відновити довіру людей до прокуратури, піднести її авторитет у суспільстві, протиставити організованій злочинності та корупції свою безкомпромісність, чесність, професійність, робити все можливе, щоб такого соціального зла, як злочинність, ставало менше.

Висловлюємо слова щирої вдячності ветеранам, працівникам прокуратури, які самовіддано виконують свої професійні обов’язки, чесно і принципово служать справедливості і закону.

Вітаючи зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту й благополуччя,  сил і наснаги для подальшої діяльності в ім’я процвітання нашої держави.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

19 листопада - День працівників сільського господарства України

 

Шановні працівники

 та ветерани агропромислового комплексу району!

Тепло і щиро вітаємо вас з найголовнішим святом села - Днем працівників сільського господарства!

Як доводить сьогоднішнє життя, будь-яка сільська громада може успішно розвиватися лише тоді, коли там є заможне, стабільне сільгосппідприємство, здатне забезпечити робочі місця, розвиток соціальної сфери та надходження до місцевого бюджету.

Професіоналізм сільських працівників, глибоке знання справи, відданість рідній землі заслуговують на велику повагу і щиру вдячність.

 Аграрії Новопсковщини протягом кількох років поспіль утримують провідні позиції в області. Передові господарства району зміцнюють свою базу за рахунок кращих зразків сільськогосподарської техніки, в рослинництві запроваджуються нові технології. Та головним багатством завжди були і залишаються працьовиті сільські трудівники. 

 Оцінюючи зроблене, вирощене і зібране за рік, ми добре розуміємо, що за високими врожаями, досягнутими успіхами стоїть нелегка, повсякденна праця хліборобів, тваринників, спеціалістів та керівників.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім ветеранам, працівникам агропромислового комплексу, міцного здоров’я, щастя, успіхів та стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні.

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та звязку

 

Шановні працівники   звязку та  радіомовлення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Діяльність радіожурналістів та працівників усіх видів зв’зку має особливе значення. Саме ви першими інформуєте  про найголовніше, надаєте можливість живого спілкування, незважаючи на відстані, що розділяють.

Завдяки новим видам зв’язку рівень і швидкість  спілкування підвищились у сотні разів. Сьогодні  ми користуємося найсучаснішіми видами електрозв’язку, маємо безперешкодний доступ до світових ресурсів інформації.

 Головне завдання в роботі галузі  - забезпечення якісного зв’язку для підприємств, установ, організацій та жителів району.

 Особлива вдячність працівникам районної комунальної редакції радіомовлення, які незважаючи на економічні труднощі, вкладають частку своєї душі в передачі, з яких починається ранок для жителів Новопсковщини.

Вітаючи зі святом, бажаю всім працівникам радіо та зв’язку економічної стабільності, морального та матеріального задоволення від роботи,  нових творчих ідей та успішного втілення їх у життя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва 

                             

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

Це свято відзначають як професіонали, так і учасники художньої самодіяльності різних вікових категорій, шанувальники народного мистецтва. Ваша місія – одна з найпрекрасніших, ви даруєте нам незабутні і приємні хвилини спілкування зі світом мистецтва.

Традиційно, представляючи Новопсковщину на різних сценах, наші народні аматори яскраво демонструють свої таланти, отримують блискучі перемоги, високу оцінку спеціалістів та вдячні відгуки колег. І кожного разу ми щиро радіємо новим успіхам наших талановитих земляків.

Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів школи мистецтв, бібліотекарів, спеціалістів музейної справи та їх творчому неспокою, культура району збагачується, розквітає обдарована молодь, розкривається творчий потенціал жителів нашого району.

Шановні працівники культури, ми вдячні вам за велику копітку роботу, вміння йти вперед і розвиватися, за талант та яскраві концертно-розважальні заходи, які зближують і емоційно збагачують людей.

  Тож нехай вас ніколи не полишають завзятість та енергія. Хай відгукуються вдячністю в серцях ваших глядачів та шанувальників всі ваші справи, хай здійсняться ваші плани і мрії, а кожен новий день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

5 листопада – День працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

У першу неділю листопада ми вшановуємо соціальних працівників – людей,  які опікуються життєвими потребами наших земляків, забезпечуючи їм соціальний захист і державну підтримку.

Всім відомо, як інколи буває необхідна присутність поряд людини, яка вчасно подасть руку допомоги,  подарує надію на краще, виявить доброту і милосердя.

До вас висуваються дуже високі вимоги, адже основна мета вашої діяльності – вчасна професійна допомога конкретній людині.

До установ соціальної сфери щодня звертаються ветерани війни та праці, люди похилого віку, інваліди, пенсіонери, діти-сироти, безробітні, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. І всім ви допомагаєте здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації.

Напередодні свята прийміть слова щирої вдячності за вашу самовіддану, сумлінну і відповідальну працю.

 Бажаємо всім працівникам соціальної сфери та ветеранам галузі, міцного  здоров’я і родинного щастя, успіхів у всіх починаннях.  Нехай збуваються всі ваші задуми, а у ваших родинах завжди панують любов, злагода і благополуччя.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

            

    29 жовтня – День автомобіліста і дорожника

 

                  Шановні автомобілісти і дорожники району!

Ваша робота є вкрай необхідною для забезпечення належного рівня функціонування всіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи автомобілістів залежить якість забезпечення потреб економіки, соціальної сфери району, своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

 Автотранспортними шляхами здійснюється сполучення  нашого району з іншими районами області та регіонами України.

Це свято об’єднує і автомобілістів -  професіоналів та автолюбителів.

Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, гордість за свою професію, «відчуття ліктя» мають особливе значення.

Щиро бажаємо працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових успіхів, невичерпної енергії, міцного здоров’я, стабільної та безаварійної роботи, безпеки та впевненості за кермом.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

28 жовтня 2017 року - 73-я річниця визволення України від фашистських загарбників!

 

Шановні ветерани, жителі району!

Щиро вітаємо всіх вас з 73-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

     

 У цей знаменний для нашої країни день ми вшановуємо і низько вклоняємося всім живим ветеранам, мільйонам тих, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому не судилося повернутися до своїх домівок.

         Саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства – тут відбулися наймасштабніші та найбільш кровопролитні  битви з ворогом.

       Ми вдячні за героїзм і мужність, силу духу нашим ветеранам, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудовували зруйновані міста і села, відродили економічний потенціал, будували наше мирне майбутнє.

         Ми повинні виховувати нове покоління на вашому прикладі, шановні фронтовики.

 Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, миру, добробуту та благополуччя вашим рідним і близьким.

 З днем визволення України вас,  дорогі земляки!

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

                  14  жовтня – День захисника України

 

Сьогодні ми вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Благополуччя наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних руках.  Вам довірено найдорожче – оберігати мир на нашій землі.

Армія – це один з основних елементів стабільного розвитку держави, її призначення – захищати незалежність та державний суверенітет.

  Вітаючи зі святом, висловлюємо щиру вдячність та глибоку повагу всім, хто причетний до охорони національних інтересів і безпеки нашої держави, за мужність і відвагу, значний внесок у військово - патріотичне виховання молоді.

 Бажаємо всім захисникам України, хай здоров’я ваше буде міцним, а дух – непохитним. Пам’ятайте, як би не повернулося життя,  дома на вас завжди чекають і ждуть вашого повернення.

 Бажаємо, щоб у нашій країні запанували  мир, стабільність і благополуччя, а в кожній родині -  злагода і добробут.

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В. 

 

  9 жовтня –  Всесвітній день пошти

 

 Шановні працівники пошти!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

Незважаючи на стрімкий розвиток нових технологій та запровадження сучасних засобів зв’язку, професія поштаря не зникне ніколи. Які б скрутні часи не доводилося переживати, поштовики району стабільною роботою, розширенням спектру своїх послуг зустрічають своє професійне свято.

Саме від сумління цих чесних і працьовитих людей залежить своєчасне надходження до жителів району свіжої преси, листів та пенсій. 

Для багатьох літніх і самотніх людей поштовики стають такими ж очікуваними гостями, як і соціальні працівники, з якими можна поспілкуватися і відвести душу.

 В день свята прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю та  побажання здоров’я, добра і благополуччя, економічної стабільності, поваги від  людей та фінансового достатку.                

 

 

З повагою,

голова  районної ради  Лебедєв Б.В.