Новопсковська районна рада

Електронні петиції

Електронна петиція – колективне електронне звернення (ініціатива), розміщене на офіційному веб-сайті Новопсковської районної ради для голосування громадян, яке, за умови набрання необхідної кількості голосів, розглядається на найближчій сесії районної ради.

Електронна петиція є особливою формою колективного звернення громадян, жителів Новопсковського району та однією з форм участі громадян у здійсненні місцевого самоврядування.

Порядок подання та розгляду електронних петицій, адресованих  Новопсковській районній раді затверджено рішенням районної ради від 21.04.2016 № 5/7.

Особа, яка бажає звернутися до районної ради з новою електронною петицією, або підтримати вже існуючу, повинна пройти реєстрацію на офіційному веб-сайті районної ради.

Для створення електронної петиції до Новопсковської районної ради її автор (ініціатор) надає згоду на обробку своїх персональних даних та заповнює спеціальну форму на офіційному веб-сайті районної ради.

Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції. 

Електронна петиція, адресована Новопсковській районній раді, не може дублювати вже існуючу електронну петицію, оприлюднену на офіційному веб-сайті Новопсковської районної ради.

Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам та національній безпеці України, матеріали та заклики, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг.

Питання, порушене в електронній петиції, має належати до повноважень  Новопсковської районної ради з урахуванням її компетенції, визначеної Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законами України.

Для того, щоб переглянути електронні петиції, які були подані до районної ради, просимо перейти за посиланням https://rayrada.org.ua/petitions/