Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

16 липня – День бухгалтера

Шановні працівники бухгалтерської сфери!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Робота працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з провідних для будь-якого підприємства,  установи чи організації.

Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Без вашої належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки району та держави в цілому.

Сьогодення вимагає від бухгалтера професіональних знань, компетентності, високої відповідальності, та швидкої орієнтації у сучасних соціально-економічних та правових процесах.

Бажаємо вам завжди зберігати оптимізм, впевненість  у собі, легко долати всі труднощі і  отримувати задоволення від своєї непростої, але такої необхідної роботи.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

4 липня – Міжнародний День кооперації

Шановні кооператори Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята -  Міжнародного Дня кооперації!

Протягом багатьох десятків років споживча кооперація визначає спосіб життя і рівень обслуговування жителів Новопсковського району,  має не тільки фінансовий, але й великий соціальний зміст. Вона відіграє важливу роль у суспільстві, сприяє розвитку підприємницької діяльності, створенню робочих місць, вирішенню соціальних проблем.

Саме від вас залежить задоволення потреб населення у товарах та послугах, якості їх надання. Впевнені, що ви й надалі докладатимете всі свої зусилля, щоб кооперативний сектор нашого району відповідав вимогам сьогодення, зростанню добробуту земляків.

Вітаючи з професійним святом, бажаємо всім вам здоров'я, щастя, благополуччя, успішного здійснення задумів та подальших професійних успіхів!

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

4 липня  – День Національної поліції України

 

Шановні працівники поліції, ветерани правоохоронних органів!

 Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Національної поліції.

Нелегкі поліцейські будні вимагають від працівників органів внутрішніх справ високого професіоналізму та зразкової дисципліни.

На вас покладено відповідальне і благородне завдання - захист життя та здоров'я людей, прав і свобод громадян, охорона громадського порядку та ведення боротьби зі злочинністю.

Враховуючи всі труднощі та ризики, загрози для життя і здоров’я, стає зрозумілим, наскільки важко зберегти відповідність високим вимогам вашої професії. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.

Нехай ваші зусилля будуть винагороджені повагою і підтримкою земляків, а міцне здоров'я та благополуччя стануть основою  ваших подальших професійних успіхів.

Бажаємо вам мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я, родинного тепла та злагоди.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

28 червня – День Конституції України

 

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!

З часу прийняття Верховною Радою України Основного Закону нашої держави, Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни, запорукою формування політичних, економічних та духовних засад нашого суспільства.

Усі ми прагнемо жити у розвиненій демократичній державі, де кожен матиме можливість гідно працювати і відпочивати, в повній мірі застосовувати свої здібності, сповна скористатися наданими Конституцією правами  на освіту, на медичне обслуговування, на пенсійне забезпечення. Але ми повинні пам’ятати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу країну сильною, вільною і незалежною державою. Конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Всім нам потрібні висока відповідальність, самовіддана праця та консолідація наших зусиль.

Дорогі земляки! Бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності,  успіхів у праці заради реалізації принципів Основного Закону нашої країни.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

28 червня – День молоді

Дорогі юнаки і дівчата Новопсковщини!

Щиро вітаємо вас із прекрасним святом – Днем молоді!             

Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, приймає свої перші важливі рішення, які потім можуть стати доленосними та вплинути на все подальше життя.

Енергія молодих допомагає творчо, по-новому, наблизитися до вирішення проблем, долати труднощі та досягати реалізації поставленої мети.

Ви – майбутнє нашого краю, рідної Новопсковщини. Саме від вашої активної громадянської позиції, наполегливої праці залежить  завтрашній день і перспективи розвитку району.

Не залишайтесь байдужими до подій, що відбуваються у сучасному бурхливому житті. Любіть рідну землю, примножуйте її славу і пам'ятайте, що патріотом може вважати себе лише той, хто усвідомлює свою причетність до всіх добрих справ, цінує і зберігає традиції своїх батьків, дідів і прадідів.             

Бажаємо молоді району творчої енергії,  особистого щастя, натхнення, оптимізму, успіхів та прихильності долі на всіх ваших життєвих шляхах!
 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

23 червня – День державної служби

         Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

Щиро вітаємо вас з  професійним святом – Днем державної служби!

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми, звертаючись до органів влади. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи  та творчого ставлення до справи.

Вірно, чесно, сумлінно служити своєму народові і державі у всі часи було почесним обов'язком.  На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Впевнені, що запорукою успішного виконання поставлених перед вами завдань є ваш професіоналізм, старанність і великий практичний досвід, що слугують на користь людям.

Щиро бажаємо вам, шановні державні службовці, наполегливості, витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. 

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових  успіхів заради світлого майбутнього нашої держави.

 

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів полеглих, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожну долю.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені життя, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Сьогодні навіть важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали воєнному поколінню. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших  серцях.

Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – наш священний обов’язок.

Згадаймо всіх, хто визволяв нашу рідну землю, схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна.

Слава їм, вічна і світла пам’ять!

 

21 червня  - День медичного працівника

 

Шановні медичні працівники та ветерани медичної сфери району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

У всі часи найбільшою цінністю вважалося здоров'я людини, а професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найгуманніших і найнеобхідніших.  Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності та душевної чуйності.

Своєю невтомною працею ви демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Своїми знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, чуйним словом даруєте надію на одужання.

Бути лікарем - це виняткове покликання, адже гуманізм і  чуйність, готовність завжди бути корисними - в усі часи залишаються основними принципами людей вашої професії.

Шановні медичні працівники району, медперсонал санаторію «Перлина», ветерани медичної галузі! Прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю, вірність благородному покликанню, за врятовані життя та здоров'я тисячів  наших земляків.       

  Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту та благополуччя   вашим родинам. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється, шаною, повагою і щирою людською вдячністю.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

6 червня – День журналіста

Шановні журналісти Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з Днем журналіста!

Це свято відзначають люди творчої, неспокійної, але почесної і необхідної суспільству професії.

Сучасне життя, як ніколи, потребує виваженого підходу до подій і фактів, а головне – їх неупередженого і професійного висвітлення.         

Журналісти району не залишаються осторонь тих бурхливих процесів, що відбуваються у нашому житті. Ваше благородне покликання – писати історію сьогодення, служити ідеалам добра і справедливості.

Нехай відданість обраній справі винагороджуються вдячністю і повагою усіх, кому ви несете своє слово, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

У день вашого професійного свята бажаємо вам об’єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот  професійної майстерності.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

20 травня – День  банківських працівників

Шановні  працівники банківських установ району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Стабільна і ефективна робота будь-якого банку – це щоденна величезна праця спеціалістів, від якої залежить довіра клієнтів і плідна співпраця з ними.

Сьогодні банківські установи району пропонують цілий ряд  нових послуг, які активно впроваджуються в життя.

За фінансовою підтримкою до банків звертаються  і отримують її сільгоспвиробники, підприємці, населення району.

Шановні банківські працівники! Ваша професія вимагає особливого рівня знань, фаховості, відповідальності, а найголовніше – високої культури обслуговування, уваги до людей, витримки.

Вітаючи з професійним святом, бажаємо всім вам, ветеранам галузі міцного здоров’я, успіхів, взаєморозуміння в роботі з клієнтами.

Нехай ваша надійність, вміння знаходити правильні і нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість всьому новому будуть запорукою  благополуччя наших земляків та подальшого розвитку району.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

Шановні жителі Новопсковщини,  дорогі ветерани!

 Щиро вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею Перемоги!

Минають роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го.      

 Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. 

У цей день ми з глибокою повагою згадуємо і вшановуємо тих, хто виборов мир і свободу у кривавому поєдинку з нацистськими загарбниками.

75 років пам’ять про минулу війну залишається з нами як високий зразок мужності, відваги, тяжкої ратної праці, а водночас - вічної скорботи за тими, хто віддав своє  життя за свободу Вітчизни.

 У роки війни наші земляки проявляли масовий героїзм та відданість своїй Батьківщині.

Це було на фронті, коли солдати безстрашно йшли у бій і, не замислюючись, жертвували життям.  Це було в тилу, коли жінки та підлітки, незважаючи на тяжку працю та життєві труднощі, забезпечували фронт всім необхідним, утримували економічну стабільність держави в неймовірно важких умовах.

Надзвичайно стрімко лине час, він невблаганний. За сім з половиною десятиліть відійшли у вічність більшість  учасників тих далеких подій. Але Вічний вогонь пам’яті про  мужність і героїзм воїнів, які врятували світ від нацизму, ніколи не згасне у людських  серцях.

Нехай нашими найбільшими цінностями буде священна пам’ять і повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто і сьогодні є прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої держави.

 Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники війни за мужність, стійкість і відвагу! Бажаємо вам бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття. Нехай у ваших родинах панує злагода,  а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою.

 Дорогі земляки, вітаючи зі святом Перемоги, бажаємо всім вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, впевненості та віри у щасливе майбутнє нашої Батьківщини, а, головне  -  миру на рідній землі!

 

Новопсковська районна рада, депутатський корпус щиро вітають

 депутата районної ради Сюсюка Миколу Степановича

з 70-річчям з дня народження!


Кадровий військовий, людина слова, принципова і відповідальна, Ви звикли доручену справу виконувати сумлінно і професійно.

Кілька років поспіль Ви очолювали Новопсковську районну організацію ветеранів, працюючи з творчим підходом і повною самовіддачею.

Як депутат районної ради кількох скликань, Ви завжди маєте свою виважену і обгрунтовану позицію, до якої дослухаються і враховують при прийнятті важливих рішень.

          Ваш життєвий ювілей - це прекрасний вік, коли  за плечима –  досвід і життєва мудрість, а попереду - ще нові можливості і  плани.

        Щиро бажаємо Вам  міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах!

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Щиро вітаємо всіх  вас зі святом Першотравня!

 

Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю повсякденною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни.

 Цей  день завжди об’єднував людей заради позитивних змін, миру і злагоди, що так необхідні сьогодні нашій державі.

Нехай же це свято додасть усім нам сил, впевненості у власних силах, допоможе кожному оцінити важливість ідеалів добра і справедливості.

Дорогі земляки!

Щиро бажаємо всім вам миру і благополуччя, творчих ідей і успіхів у  нових починаннях.

Хай у вашому житті буде якнайбільше світлих і радісних днів, хай у ваших сім’ях поселяться  спокій, достаток і впевненість у завтрашньому дні.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

26 квітня – День  Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, шановні жителі району!

Чорнобильська трагедія стала жорстоким  попередженням  всьому людству, і до сьогодні вона озивається пекучим болем у багатьох родинах.

 Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, ще раз довів, що можливості людського розуму дуже великі, але  лише за умови повної відповідальності за свої дії і вчинки.

   Завдяки  зусиллям, мужності і героїзму тисяч ліквідаторів  були  усунені наслідки аварії на ЧАЕС, в тому числі і за участю мешканців нашого району, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську станцію і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

   Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків цієї масштабної техногенної катастрофи, які виявили героїзм  та відповідальність в тих екстремальних обставинах.

    Низько вклоняємось перед відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, навіть не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражаються.

   Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС! Щиро бажаємо всім вам,  вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди, людської поваги за ваші добрі справи!

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з радісним  християнським святом –  Воскресінням Христовим!

Кожен з нас з нетерпінням чекає на це величне християнське свято, адже воно утверджує в наших душах віру та наповнює їх добром, радістю та любов’ю до ближніх.

Великодні дні спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, терплячішими, благороднішими у ставленні один до одного.

Як би складно не було сьогодні в суспільстві і в житті кожного з нас, віримо, що разом із великодніми святами в наші серця вселиться радість та світла надія на те, що добро завжди переможе зло і негаразди. І головними у людських взаємовідносинах стануть чесність, порядність і повага один до одного. Адже саме ці риси є одвічними для нашого народу, саме завдяки їм вдавалося вистоювати і перемагати в найскрутніших ситуаціях, переживати найдраматичніші події історії.

Нехай великодні дзвони озвуться у серці кожного з нас вірою і надією, любов’ю і милосердям,  додадуть натхнення і сил для щоденної праці, спрямованої на розвиток нашого району і країни.

Шановні земляки! Вітаючи з найсвітлішим християнським святом, бажаємо вам миру і добробуту, душевної рівноваги і гармонії, спокою і стабільності у житті.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові  вам та вашим родинам!

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

18 березня – День працівників податкової  та митної служби України

 

Шановні працівники податкової та митної служби району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників державної податкової і митної служби України.

Від професіоналізму та наполегливості працівників державної податкової служби значною мірою залежить наповнення бюджетів всіх рівнів, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Головна мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України.                       

Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.
Бажаємо  вам принциповості і відповідальності  у вашій  повсякденній роботі. Міцного здоров’я, миру, злагоди, щастя та благополуччя.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

Дорогі жінки Новопсковщини!

 

Тепло і щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято  є символом сердечності, доброти, кохання і ніжності.

 Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя.     

Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Жінка-мати, берегиня сімейного вогнища, уособлення затишку,  продовження життя. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Без жінки уявити наш світ неможливо.    

Сьогодні  ви берете активну участь у всіх сферах життєдіяльності, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району. 

У цей святковий і радісний день від усієї душі бажаємо вам щастя,  добра, родинного благополуччя, міцного здоров’я, успіхів у роботі!

Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у вашому серці щодня!

 

 

    22 січня – День соборності України

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть вітання з нагоди Дня соборності України!

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України.

Прийняття Акту Злуки стало важливою подією єднання східних та західних українських земель, виявом політичної консолідації, днем народження соборної незалежної держави.

Це державне свято нагадує всім нам, що  наша країна єдина і суверенна, а всі ми – представники єдиного українського народу незалежно від політичних поглядів і віросповідання.

Ми повинні усвідомлювати, що лише спільними зусиллями зможемо досягти головної мети – побудови економічно і духовно багатої, демократичної України.

Нехай же наша діяльність позначається світлими справами, спрямованими на подальший розвиток і зміцнення нашої держави.

Дорогі земляки, з нагоди свята бажаємо всім вам миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя, добра, віри у гідне майбутнє нашого рідного краю та всієї України!

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

 

23 січня – 77-а річниця визволення Новопсковщини від нацистських окупантів

 

Шановні  ветерани війни, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з 77-ю річницею визволення нашого району від нацистських загарбників!

Щороку, у ці січневі дні ми відзначаємо пам’ятну дату -  річницю звільнення  Новопсковщини  від нацистських окупантів.

Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця через десятки років бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям.

Доземний уклін вам, ветерани - всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу.

Для кожного з нас, ви є взірцем подвигу, мужності, любові до рідної землі.

Дорогі земляки, бажаємо кожній родині здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — миру та віри у те, що завтрашній день буде  щасливим і світлим.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв