Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

Шановни

Шановні медичні працівники

та ветерани медичної сфери району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Ви присвятили своє життя нелегкій та відповідальній, а водночас -найгуманнішій із професій, яка не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності та душевної чуйності.

Щодня своєю наполегливою працею ви демонструєте  приклади професіоналізму, витримки та відданості обраній справі. Своїми знаннями, досвідом, добрим словом  та порадами ви повертаєте людей до повноцінного щасливого життя.

Прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю, вірність благородному покликанню, за врятовані життя та здоров'я тисячів  наших земляків.       

 Шановні медичні працівники району,  медперсонал санаторію «Перлина», ветерани медичної галузі! У переддень свята прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя вам, вашим рідним і близьким.
Нехай збуваються всі ваші життєві задуми і плани, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

                         

З повагою

Голова районної ради                                                                                                               Б.В. Лебедєв

 

 

 

Шановні журналісти Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з Днем журналіста!

 

Це свято людей неспокійної вдачі, відповідальної, нелегкої, а водночас, необхідної  професії.

Сучасне суспільство неможливо уявити без інформації та комунікаційних мереж. Сьогодні воно, як ніколи, потребує виваженого підходу до подій і фактів, а головне – їх неупередженого і професійного висвітлення.

Справжній журналіст повинен володіти не лише літературним даром, але й високими моральними принципами, проявляти чітку громадянську позицію і виваженість оцінок, різнобічний підхід до висвітлення основних життєвих подій.

Історія новопсковської журналістики багата яскравими іменами справжніх майстрів слова, які присвятили себе творчій неспокійній  справі.

У день вашого професійного свята бажаємо вам нових цікавих тем та творчого натхнення, успіхів на журналістській ниві. Хай ваше самовіддане служіння обраній справі, щирість думок винагороджується вдячністю і повагою наших земляків, яким ви несете новини і актуальну інформацію, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

                         

З повагою

Голова районної ради                                                                                                               Б.В. Лебедєв

 

                                                Новопсковська районна рада

щиро вітає з днем народження Заслуженого працівника культури України, керівника народного хорового колективу «Слобожани»  Андрущенка Володимира Павловича!

Прийміть слова щирої вдячності за безкорисливість, самовідданість і любов до справи, якій ви служите,  за все зроблене на благо нашого району.

 Бажаємо вам міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії, подальшого професійного зростання, втілення в життя всього задуманого.

 

 

15 травня відзначає свій День народження ветеран праці, учасник бойових дій, Почесний громадянин Новопсковщини

Василенко Тихон Павлович!

                                                Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Дожити до такого поважного віку -  це справжній дарунок долі для людини, а ще більшим щастям є зберегти при цьому людяність, світлий розум і любов до життя.

Бажаємо Вам якнайдовше залишатися бадьорим і активним, міцного  здоров’я, злагоди і благополуччя всій Вашій родині.               

 

 

 

Шановні жителі Новопсковщини,  дорогі ветерани!

            Щиро вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення
та Днем Перемоги!

9 травня  – це славетний день, який кров’ю, сльозами та всенародною пам’яттю викарбуваний на меморіальних дошках історії.

Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога.

Вогняним смерчем війна пройшла над всією Україною. Вона навічно завмерла  в образі битв, окупації, концтаборів, полону, братських могил, нужденного тилу, тяжкої примусової праці.

Війна не оминула жодну сім’ю. Практично кожна новопсковська родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх синів, і майже у кожної родини війна  забрала когось із найрідніших.

Ми схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях битв. Понад 6 тисяч наших земляків не повернулися до рідного дому. Вічна їм слава і світла пам’ять!

Ми віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни, дякуємо за героїзм, самопожертву і силу духу  в роки війни та післявоєнної відбудови.

           Шановні ветерани, дорогі земляки!

Вітаючи зі святом, бажаємо всім вам  впевненості у майбутньому, миру і злагоди, здоров’я, добра і благополуччя,  якнайбільше радісних, щасливих днів, уваги і турботи.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                                Б.В. Лебедєв

 

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Щиро вітаємо всіх  вас з 1 Травня - святом весни, праці й миру!

  

1 Травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого країни. Чесна добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Тож нехай надії на краще майбутнє за вашою участю стануть реальністю, а ваша наполеглива та відповідальна праця сприятимуть подальшому економічному розвитку та процвітанню нашого району і всієї держави, поліпшенню добробуту українського народу.

Бажаємо Вам, вашим рідним і близьким доброго настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Успіхів, радості, натхнення і сил для здійснення всіх планів і починань! 

 

З повагою

Голова районної ради                                                                                               Б.В. Лебедєв

30 квітня – День прикордонника 

 

  Шановні прикордонники  району!

    Щиро вітаємо  вас з професійним святом!

Охорона державних рубежів в усі часи була справою почесною і відповідальною. Прикордонні війська вважалися елітою армії, а самі захисники кордонів користувалися заслуженою повагою і авторитетом.

І сьогодні прикордонні загони нашого району є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних і економічних інтересів держави.

Вітаючи зі святом ветеранів прикордонної служби та нинішніх захисників кордону, висловлюємо щиру вдячність за сумлінне і самовіддане виконання почесного обов’язку по забезпеченню недоторканності кордонів нашої держави.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, благополуччя, добра та миру,  успіхів у вашій нелегкій та відповідальній службі.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                                               Б.В. Лебедєв

 

 

 

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з найвеличнішим  християнським святом – 

Воскресінням Христовим!

 

Це свято уособлює перемогу віри,  надії та любові, торжество, істини та справедливості, велич духу.

Ми зустрічаємо його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та  очищення, віри у краще майбутнє.

Великодні дні надихають  по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, бути добрішими, терплячішими, благороднішими у ставленні один до одного.

Нехай великодні дзвони озвуться у серці кожного з нас любов’ю і милосердям,  додадуть натхнення і сил для щоденної праці, спрямованої на розвиток нашого району і країни.

Шановні земляки! Вітаючи з найсвітлішим християнським святом, бажаємо вам миру і добробуту, душевної рівноваги, гармонії та родинного благополуччя.

           

З повагою

Голова районної ради                                                                                               Б.В. Лебедєв

 

 

26 квітня – День  Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,

шановні жителі району!

Чорнобильська трагедія стала жорстоким  попередженням  всьому людству, і вже понад трьох десятиліть вона озивається пекучим болем у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, ще раз довів, що можливості людського розуму дуже великі, але  лише за умови повної відповідальності за свої дії і вчинки.

Завдяки  зусиллям, мужності і героїзму тисяч ліквідаторів  були  усунені наслідки аварії на ЧАЕС, в тому числі і за участю мешканців нашого району, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську станцію і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм  та відповідальність, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось перед відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, навіть не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражаються.

Хай ніколи не повториться жах чорнобильської трагедії, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС! Щиро бажаємо всім вам,  вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди, людської поваги за ваші добрі справи!

 

          

З повагою

Голова районної ради                                                                                               Б.В. Лебедєв

 

 

Новопсковська районна рада
вітає з днем народження Почесного громадянина Новопсковщини,
«Заслуженого лікаря України», 
голову ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина»
 Шерстюка Володимира Миколайовича!

 

У цей святковий день прийміть слова щирої вдячності за Вашу  самовіддану і багаторічну  працю на благо рідної Новопсковщини.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, енергії і оптимізму, нових проектів і неодмінного втілення їх в життя.