Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

Шановний

   

21 листопада  – День Гідності та Свободи

 

Шановні земляки!

Всі ми пам’ятаємо події 2004 та 2014 років, які сколихнули всю країну, змінили наш народ, не оминули жодну родину і кожного з нас. 

В цей день ми віддаємо данину  шани і поваги нашим співвітчизникам, які віддали своє життя за захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

Роки незалежності довели, що український народ, здатний об’єднатися у найскрутніші часи історії,  заслуговує поваги всієї світової спільноти.

Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут і родинна злагода в наших домівках, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє України.

Бажаємо  вам міцного здоров’я, єдності і порозуміння заради подальшого розвитку нашого рідного краю.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

Новопсковська районна рада щиро вітає з днем народження

 Героя України,  Почесного громадянина Новопсковщини

Запорожця Івана Івановича

                                      

Разом з привітаннями прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю на рідній землі, значний внесок в розвиток агропромислової галузі та  соціальної сфери села.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя і злагоди, а людська вдячність та надійна підтримка друзів хай додають Вам сил і наснаги для нових добрих справ!

 

 

 

 

 

Шановні працівники та ветерани агропромислового комплексу району!

Щиро вітаємо вас з найголовнішим святом села – Днем працівників сільського господарства!

 

В усі часи хліборобська праця була і залишається головною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя і добробуту людей.

Як доводить сьогоднішнє життя, будь-яка сільська громада може успішно розвиватися лише тоді, коли на території є заможне, стабільне сільгосппідприємство, здатне забезпечити робочі місця, розвиток соціальної сфери та надходження до місцевого бюджету.

Новопсковщина завжди славилася працьовитими, щирими, самовідданими сільськими трудівниками. Завдяки їхнім невтомним рукам, мудрості, досвідченості живе село, удосконалюються технології виробництва.

Щорічно примхам природи селяни протиставляють високу організованість та відповідальність, забезпечуючи успішне і своєчасне проведення сільськогосподарських робіт. І цього року хліборобами району зібрано високий врожай зернових культур, продовжує розвиватися тваринницька галузь. За виробничими  показниками наш район традиційно посідає провідні місця в області.   

Професіоналізм сільських працівників, всебічне знання справи, відданість рідній землі заслуговують на велику повагу і щиру вдячність.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім ветеранам, працівникам агропромислового комплексу, міцного здоров’я, щастя, успіхів та стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Цього дня ми вшановуємо людей, які за покликом серця поетичним словом та високою художньою майстерністю піднімають нас над буденністю, несуть красу і радість в наше повсякденне життя.

Світ завжди тримався на ентузіастах – щедрих і безкорисливих, якими є представники культури і мистецтва.

Новопсковщину прославили чимало творчих особистостей, цікавих самодіяльних колективів, високий виконавський рівень яких відзначений почесними нагородами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів та фестивалів.

Гордістю  району і його майбутнім є талановиті і обдаровані діти,  які успішно виступають на різних сценах нашої країни.

Вітаючи зі святом, висловлюємо щиру вдячність всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за відданість і любов до справи, якою ви займаєтесь.

Бажаємо вам натхнення, оптимізму, нових творчих злетів, красивих виступів, цікавих проектів,  вдячних шанувальників і задоволення від творчої  діяльності.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

4 листопада – День працівників соціальної сфери

 

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Соціальна сфера – особлива, вона вимагає підвищеної відповідальності та професіоналізму. У вашій роботі не повинно бути місця байдужості і черствості, адже ви присвятили себе служінню людям.

Щодня ви стикаєтеся з чужою бідою, зневірою  і відчаєм, але, як справжні професіонали, знаєте: безвихідних ситуацій не буває.  Саме ви допомагаєте людям долати життєві труднощі, додаєте їм впевненості та оптимізму.

Через ваші серця проходять нелегкі долі ветеранів та інвалідів, пенсіонерів, безробітних, дітей-інвалідів, багатодітних та малозабезпечених сімей.

     Вітаючи зі святом всіх працівників соціальної сфери та ветеранів галузі, бажаємо вам міцного здоров’я і людського щастя, успіхів у всіх починаннях, благополуччя та сімейного затишку.

    Нехай здійснюються всі ваші задуми, а у ваших родинах завжди панують любов і  злагода.

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

Шановні ветерани, жителі району!

Щиро вітаємо всіх вас з 74-ю річницею визволення України від нацистських окупантів!

     

 У цей день ми разом з усією державою відзначаємо велике свято українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з нацистами.

Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої Світової війни.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишиться ваш приклад патріотизму і мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

Наш священний обов’язок -  зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом, на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, чиє життя обірвалося на шляху до Перемоги.

Шановні ветерани! Бажаємо вам від усього серця миру, довгих років життя, затишку у родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим. Міцного здоров’я вам, любові та уваги рідних.

Бажаємо якнайдовше залишатися в строю та силою духу бути прикладом для молодого покоління.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

 

28 жовтня – День автомобіліста і дорожника

 

Шановні автомобілісти і дорожники району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.

У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, від праці яких багато в чому залежить стабільне функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

Автомобіліст – професія особлива і водночас дуже напружена, вона вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму та відповідальності.

Впевнені, що автодорожники та автомобілісти нашого району докладатимуть і надалі зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.

Бажаємо, щоб ваша праця приносила вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи. 

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

 

Новопсковська районна рада щиро вітає з Днем народження
Почесного громадянина Новопсковщини, протоієрея Свято-Успенського храму

Росоху Михайла Миколайовича

Цей світлий і радісний день є ще однією нагодою звернутися до Вас зі словами великої вдячності за Вашу багаторічну духовну службу.

Ваші мудрі настанови, поради і проповіді, в яких кожне слово торкає душу, находять відгук у серцях вірян, змушують замислитися і змінити своє життя.

Ми цінуємо Вашу відвертість, тепло і благодать, що панують в Храмі та спонукають людей зі своїми бідами і тривогами поспішати сюди, щоб відігріти серце і вилікувати душу, внести частку миру і любові  у свій дім і стосунки з ближніми.

Бажаємо вам і надалі радості служіння, міцного здоров’я, здійснення всіх задумів, Божого благословення у Вашому  житті.
 

                                                                                                                    Многая і благая літа Вам!