Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

Шановни

         5 квітня

         відзначає свій День народження ветеран праці,

                 почесний громадянин Новопсковщини

          Тараш Анатолій Іванович

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, теплі привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні,  чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

 

 

 

Шановні працівники податкової та митної служби району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників державної податкової і митної служби України.

Вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому. 
Впевнені, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню  неупередженого ставлення до платників податків, подальшому розвитку, модернізації податкової і митної служб, підвищенню авторитету вашої професії.

Бажаємо вам  міцного здоров'я, щастя, благополуччя, принциповості, відповідальності в повсякденній роботі, нових професійних успіхів.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                              Б.В. Лебедєв

 

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та професіоналізму, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення району стабільно забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій,  здійснюється благоустрій населених пунктів, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття, одягу.

Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні стабільної діяльності житлово-комунальної галузі району, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших земляків.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я,  весняного настрою,  наснаги, злагоди,  ініціативи у виконанні професійних завдань, стабільності у роботі.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                              Б.В. Лебедєв

 

9 березня - День землевпорядника

 

Шановні землевпорядники району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Ваша професія нерозривно пов’язана з найбільшим багатством  - землею, яка потребує до себе особливого ставлення і яку слід оберігати як від природного впливу, так і  недбалого господарювання.

Кожен новий день ставить перед вами нові завдання у сфері регулювання земельних відносин – пошук більш ефективного землевпорядкування.

 Завдяки вашому професіоналізму в районі впроваджуються нові форми земельного обліку, втілюється в життя програма розвитку земельних відносин та охорони земель.

В день  професійного свята висловлюємо  впевненість, що ваші зусилля, знання, енергія і надалі будуть спрямовані на здійснення перетворень в аграрному секторі району.

Бажаємо вам нових успіхів, сил та енергії для здійснення всіх професійних  планів, здоров’я, щастя, добра й благополуччя.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                              Б.В. Лебедєв

 

Дорогі жінки Новопсковщини!

Тепло і щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Знаково, що весняне свято, осяяне чарівністю та любов’ю, призначене саме вам, жінкам.  Це день пробудження природи, нового життя, біля витоків якого стоїть жінка.

Ваша енергія додає чоловікам нових сил, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.  Важко уявити життя без вас – красивих, розумних і мудрих.

Ви  берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний, культурно-мистецький розвиток нашого району і всієї країни.

Та, в першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло ви віддаєте насамперед сім’ї, виховуєте дітей і онуків, дбаєте про добробут не тільки своєї оселі, а й всього суспільства в цілому.

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди наповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі, дає наснагу для здійснення всіх задумів і мрій!

 Нехай кожна із вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною.

 Від щирого серця бажаємо вам  міцного здоров’я, поваги, добра та щирого кохання.

 

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

 

 

 

Новопсковська районна рада

вітає днем народження Почесного громадянина Новопсковщини

Чернявського Станіслава Степановича!

Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода, у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних, надійних друзів та партнерів.

 

 

 

 

 

 

15 лютого – День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав

                                                                       

Шановні воїни-інтернаціоналісти, дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Сьогодні ми відзначаємо знаменну дату – 30-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вже стало традицією разом з цією подією вшановувати всіх учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі наших співвітчизників, волею долі одягнених у солдатські шинелі.

Війна в Афганістані, яка тривала десять років і принесла смерть у тисячі родин, повинна стати уроком для прийняття виважених рішень щодо участі українських військових у воєнних конфліктах.

В глибокій скорботі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув на чужій землі. На жаль, не  повернулися на Батьківщину  двоє  наших земляків – Іван Капустін і Валерій Киях. Обидва посмертно нагороджені Орденом Червоної Зірки.

Зараз, як ніколи, є актуальним досвід 107 воїнів-інтернаціоналістів, які проживають на території нашого району.

З вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд з нами. хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок у Афганістані. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу і державі у важкі часи. Ви вмієте цінувати кожний прожитий день, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх  поколінь.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Від усього серця бажаємо вам і вашим близьким здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, миру, добра і злагоди.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

23 січня – 76 річниця визволення Новопсковщини від нацистських окупантів

 

ШАНОВНІ  ВЕТЕРАНИ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

 Щороку, 23 січня, ми традиційно відзначаємо одну із важливих дат в історії  нашого району - День визволення Новопсковщини від нацистських окупантів.           

У цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам,  воїнам-визволителям нашої рідної землі.

76 років минуло з того дня, як Новопсковщина була звільнена  від нацистських окупантів, а для багатьох захисників наша рідна земля стала останнім місцем вічного спокою.

Ми всі у неоплатному боргу перед пам’яттю загиблих на фронтах війни.

Дорогі ветерани, щира вдячність вам за те, що ви, в надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу свободу. За те, що своїми працьовитими руками підняли наш край з руїн і що ви є прикладом того, як жити і любити свою Батьківщину!

Шановні земляки, бажаємо всім вам здоров’я, щастя, упевненості у майбутньому. Нехай всіх нас об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим і квітучим!

Нехай в наших родинах завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни.

Зі святом вас, шановні ветерани та жителі Новопсковщини!

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

22 січня – День соборності України

 

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть вітання з нагоди Дня соборності України!

100 років тому відбулася важлива подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу.

І хоча, через ряд історичних обставин, національна революція зазнала поразки й Україна знову стали розшматованою,  ця подія поклала початок соборності нашої держави.

Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. Історичний досвід  доводить, що лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі.

Нехай День соборності назавжди стане джерелом надії на прийдешній день.

Щиро бажаємо вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

 

Шановні жителі району, дорогі земляки!

За кілька днів відійде в історію 2018 рік, рік неоднозначний та непростий, із втратами і здобутками, з подіями, які змінили наше життя.

 Рік, що минає, подарував нам радість і сум, віру в майбутнє країни. Нехай 2018-й стане для всіх нас  роком нового досвіду, знань і життєвої мудрості.

 Впевнено можна сказати, що всі здобутки Новопсковщини, її слава і авторитет – результат вашої повсякденної праці, шановні земляки.

Саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, натхненню, активній громадянській позиції й безмежній любові до рідного краю наш район рухається вперед.

Щиро вдячність вам за працьовитість і професіоналізм, наполегливість і цілеспрямованість.

Бажаємо, щоб Новий рік і Різдво Христове стали початком нового успішного року.

 Нехай звучать найкращі побажання миру, здоров’я, щастя та удачі.

Хай об’єднаються у новому році всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної батьківщини.

Хай в кожен дім прийдуть мир, щастя та благополуччя!

З Новим Роком і Різдвом Христовим!

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

19 грудня – День адвокатури

Шановні адвокати Новопсковського району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем адвокатури!

 

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

Адвокат є служителем і творцем права, який  своєю діяльністю покликаний зміцнювати віру в силу права і верховенство Закону.

Сьогодні без захисту адвоката неможливо вирішити більшість справ, захистити свої інтереси та відстояти свої права.

Від щирого серця зичимо вам міцного здоров’я, радості, родинного затишку, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай вас завжди супроводжує успіх у нашій непростій професійній діяльності – відстоюванні справедливості.

Бажаємо вам творчих успіхів, сил та наснаги у правозахисній діяльності.

Мудрості вам, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

 

            17 грудня – День працівників державної виконавчої служби          

Шановні працівники  державної виконавчої служби району!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята!

 

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та надзвичайної відданості справі.

Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень,   забезпечення дотримання прав та свобод громадян.

Впевнені, що працівники державної виконавчої служби цілковито усвідомлюють всю відповідальність,  покладену на них, тому й надалі гідно служитимуть інтересам України та її громадян.
        Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту у житті та незмінного успіху у професійній діяльності.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

15 грудня – День працівників суду

Шановні працівники Новопсковського районного суду!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

 Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

 Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

  То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

  З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, шановні жителі району!

 

Одну з найбільших світових техногенно-екологічних катастроф - аварію на Чорнобильській атомній знає і пам'ятає весь світ. І насамперед – Україна, на землі якої і в серці її народу залишилась незагоєна рана.

 Цей день - це не тільки пам'ять про загиблих ліквідаторів, а й пам'ятна дата, яка нагадує усім нам про героїчні зусилля наших співвітчизників, які вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією, жертвуючи своїм життям та здоров'ям заради порятунку нашої землі і людей від страшної аварії, наслідки якої ще довго не даватимуть спокою людству.

Наслідки техногенної катастрофи були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох ліквідаторів-чорнобильців.

 Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто жертовно й усвідомлено віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Щира вдячність всім вам, шановні ліквідатори за ваш подвиг.

Бажаємо вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування.

Це свято стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Воно об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя планів та проектів.

 Саме вам територіальні громади довірили представляти їхню волю та захищати їх інтереси. На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простих людей, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень, намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів ваших громад.

 Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які своєю сумлінною працею зробили значний внесок  в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий життєвий та професійний досвід стане часткою повсякденної роботи нинішніх працівників. 

 Впевнені, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім вам творчої наснаги і невичерпної енергії, оптимізму та успіхів заради подальшого розвитку Новопсковщини  та місцевого самоврядування в районі.

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,  ветерани  війни  і Збройних Сил, всі, хто  служив і несе службу в лавах Збройних сил України!

Щиро вітаємо вас  Зі святом мужності і справедливості,  доблесті і благородства – Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя.

Щиро вдячні всім вам, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Сильна армія – це головна запорука незалежної країни.

Бажаємо вам сил і наснаги, міцного здоров’я, а головне, мирного неба та благополуччя.

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, що постають на життєвому шляху.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

5 грудня  - День працівників статистики

Шановні працівники статистики району!

  Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Забезпечення жителів району надійною статистичною інформацією завжди мало велике значення. Статистика відображає реальний стан соціально-економічного розвитку нашого району. Зібрана й узагальнена інформація дає можливість розробляти перспективні плани, програми соціально-економічного розвитку, приймати рішення, спрямовані на соціальні перетворення.

Працівники органів статистики є першими соціальними експертами, хто опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує і прогнозує головні явища і тенденції в нашому житті – економічні, соціальні, та демографічні.

Шановні працівники статистики! Цінуючи вашу сумлінну працю, сподіваємося, що ви і надалі будете докладати максимум зусиль  для  вирішення завдань, що стоять перед вами.

Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення і наснаги у виконанні своїх професійних обов’язків.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

   

1 грудня – День працівників прокуратури

 

Шановні працівники прокуратури Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Від вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення законності та правопорядку, дотримання прав і свобод людини. надійний захист суспільства  від злочинності та беззаконня,

Звертаючись до прокуратури, жителі району  розраховують на вашу професійність, принциповість і чесність, адже авторитет прокуратури залежить від того, наскільки  сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

 Вітаючи зі святом, висловлюємо слова щирої вдячності ветеранам, всім працівникам прокуратури Новопсковського району, які відповідально, чесно і принципово виконують свої  професійні обов’язки.

Впевнені, що відповідальність і безкомпромісність працівників прокуратури, ваші знання і досвід  сприятимуть  утвердженню в нашому житті ідеалів законності і справедливості.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту й благополуччя,  сил і наснаги у вашій важливій і відповідальній  діяльності.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

21 листопада  – День Гідності та Свободи

 

Шановні земляки!

Всі ми пам’ятаємо події 2004 та 2014 років, які сколихнули всю країну, змінили наш народ, не оминули жодну родину і кожного з нас. 

В цей день ми віддаємо данину  шани і поваги нашим співвітчизникам, які віддали своє життя за захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

Роки незалежності довели, що український народ, здатний об’єднатися у найскрутніші часи історії,  заслуговує поваги всієї світової спільноти.

Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут і родинна злагода в наших домівках, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє України.

Бажаємо  вам міцного здоров’я, єдності і порозуміння заради подальшого розвитку нашого рідного краю.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

Новопсковська районна рада щиро вітає з днем народження

 Героя України,  Почесного громадянина Новопсковщини

Запорожця Івана Івановича

                                      

Разом з привітаннями прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю на рідній землі, значний внесок в розвиток агропромислової галузі та  соціальної сфери села.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя і злагоди, а людська вдячність та надійна підтримка друзів хай додають Вам сил і наснаги для нових добрих справ!

 

 

 

 

 

Шановні працівники та ветерани агропромислового комплексу району!

Щиро вітаємо вас з найголовнішим святом села – Днем працівників сільського господарства!

 

В усі часи хліборобська праця була і залишається головною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя і добробуту людей.

Як доводить сьогоднішнє життя, будь-яка сільська громада може успішно розвиватися лише тоді, коли на території є заможне, стабільне сільгосппідприємство, здатне забезпечити робочі місця, розвиток соціальної сфери та надходження до місцевого бюджету.

Новопсковщина завжди славилася працьовитими, щирими, самовідданими сільськими трудівниками. Завдяки їхнім невтомним рукам, мудрості, досвідченості живе село, удосконалюються технології виробництва.

Щорічно примхам природи селяни протиставляють високу організованість та відповідальність, забезпечуючи успішне і своєчасне проведення сільськогосподарських робіт. І цього року хліборобами району зібрано високий врожай зернових культур, продовжує розвиватися тваринницька галузь. За виробничими  показниками наш район традиційно посідає провідні місця в області.   

Професіоналізм сільських працівників, всебічне знання справи, відданість рідній землі заслуговують на велику повагу і щиру вдячність.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім ветеранам, працівникам агропромислового комплексу, міцного здоров’я, щастя, успіхів та стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Цього дня ми вшановуємо людей, які за покликом серця поетичним словом та високою художньою майстерністю піднімають нас над буденністю, несуть красу і радість в наше повсякденне життя.

Світ завжди тримався на ентузіастах – щедрих і безкорисливих, якими є представники культури і мистецтва.

Новопсковщину прославили чимало творчих особистостей, цікавих самодіяльних колективів, високий виконавський рівень яких відзначений почесними нагородами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів та фестивалів.

Гордістю  району і його майбутнім є талановиті і обдаровані діти,  які успішно виступають на різних сценах нашої країни.

Вітаючи зі святом, висловлюємо щиру вдячність всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за відданість і любов до справи, якою ви займаєтесь.

Бажаємо вам натхнення, оптимізму, нових творчих злетів, красивих виступів, цікавих проектів,  вдячних шанувальників і задоволення від творчої  діяльності.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

4 листопада – День працівників соціальної сфери

 

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Соціальна сфера – особлива, вона вимагає підвищеної відповідальності та професіоналізму. У вашій роботі не повинно бути місця байдужості і черствості, адже ви присвятили себе служінню людям.

Щодня ви стикаєтеся з чужою бідою, зневірою  і відчаєм, але, як справжні професіонали, знаєте: безвихідних ситуацій не буває.  Саме ви допомагаєте людям долати життєві труднощі, додаєте їм впевненості та оптимізму.

Через ваші серця проходять нелегкі долі ветеранів та інвалідів, пенсіонерів, безробітних, дітей-інвалідів, багатодітних та малозабезпечених сімей.

     Вітаючи зі святом всіх працівників соціальної сфери та ветеранів галузі, бажаємо вам міцного здоров’я і людського щастя, успіхів у всіх починаннях, благополуччя та сімейного затишку.

    Нехай здійснюються всі ваші задуми, а у ваших родинах завжди панують любов і  злагода.

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

Шановні ветерани, жителі району!

Щиро вітаємо всіх вас з 74-ю річницею визволення України від нацистських окупантів!

     

 У цей день ми разом з усією державою відзначаємо велике свято українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з нацистами.

Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої Світової війни.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишиться ваш приклад патріотизму і мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

Наш священний обов’язок -  зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом, на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, чиє життя обірвалося на шляху до Перемоги.

Шановні ветерани! Бажаємо вам від усього серця миру, довгих років життя, затишку у родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим. Міцного здоров’я вам, любові та уваги рідних.

Бажаємо якнайдовше залишатися в строю та силою духу бути прикладом для молодого покоління.

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

 

28 жовтня – День автомобіліста і дорожника

 

Шановні автомобілісти і дорожники району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.

У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, від праці яких багато в чому залежить стабільне функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

Автомобіліст – професія особлива і водночас дуже напружена, вона вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму та відповідальності.

Впевнені, що автодорожники та автомобілісти нашого району докладатимуть і надалі зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.

Бажаємо, щоб ваша праця приносила вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи. 

 

З повагою

голова районної ради                                                                                                                 Б.В. Лебедєв

 

 

Новопсковська районна рада щиро вітає з Днем народження
Почесного громадянина Новопсковщини, протоієрея Свято-Успенського храму

Росоху Михайла Миколайовича

Цей світлий і радісний день є ще однією нагодою звернутися до Вас зі словами великої вдячності за Вашу багаторічну духовну службу.

Ваші мудрі настанови, поради і проповіді, в яких кожне слово торкає душу, находять відгук у серцях вірян, змушують замислитися і змінити своє життя.

Ми цінуємо Вашу відвертість, тепло і благодать, що панують в Храмі та спонукають людей зі своїми бідами і тривогами поспішати сюди, щоб відігріти серце і вилікувати душу, внести частку миру і любові  у свій дім і стосунки з ближніми.

Бажаємо вам і надалі радості служіння, міцного здоров’я, здійснення всіх задумів, Божого благословення у Вашому  житті.
 

                                                                                                                    Многая і благая літа Вам!