Новопсковська районна рада

Привітання

 

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування.

Це свято об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя нових планів та проектів.

Саме вам територіальні громади довірили представляти їхню волю та захищати їх інтереси. На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простих людей, і саме ви,  намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей –  жителів ваших громад.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які своєю сумлінною працею зробили значний внесок  в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий життєвий та професійний досвід стане часткою повсякденної роботи нинішніх працівників. 

Впевнені, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім вам творчої наснаги і невичерпної енергії, оптимізму та успіхів заради подальшого розвитку Новопсковщини  та місцевого самоврядування в районі.

 

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                                Б.В. Лебедєв

 

 

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,  ветерани  війни  і Збройних Сил, всі, хто  служив і несе службу в лавах Збройних сил України!

Щиро вітаємо вас  Зі святом мужності і справедливості,  доблесті і благородства – Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.                     

Щиро вдячні всім вам, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Сильна армія – це головна запорука незалежної країни.

Бажаємо вам сил і наснаги, міцного здоров’я, а головне, мирного неба та благополуччя.

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, що постають на життєвому шляху.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                                Б.В. Лебедєв

 

1 грудня – День працівників прокуратури

 

Шановні працівники прокуратури Новопсковського району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Від вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення законності та правопорядку, дотримання прав і свобод людини, надійний захист суспільства  від злочинності та беззаконня.

Звертаючись до прокуратури, жителі району  розраховують на вашу професійність, принциповість і чесність, адже авторитет прокуратури залежить від того, наскільки  сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

 Вітаючи зі святом, висловлюємо слова щирої вдячності ветеранам, всім працівникам прокуратури Новопсковського району, які відповідально, чесно і принципово виконують свої  професійні обов’язки.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту й благополуччя,  сил і наснаги у вашій важливій і відповідальній  діяльності.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

Шановні працівники та ветерани агропромислового комплексу району!

Щиро вітаємо вас з найголовнішим святом села – Днем працівників сільського господарства!

В усі часи хліборобська праця була і залишається головною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя і добробуту людей.

Як доводить сьогоднішнє життя, будь-яка сільська громада може успішно розвиватися лише тоді, коли на території є заможне, стабільне сільгосппідприємство, здатне забезпечити робочі місця, розвиток соціальної сфери та надходження до місцевого бюджету.

Новопсковщина завжди славилася працьовитими, щирими, самовідданими сільськими трудівниками. Завдяки їхнім невтомним рукам, мудрості, досвідченості живе село, удосконалюються технології виробництва.

Щорічно примхам природи селяни протиставляють високу організованість та відповідальність, забезпечуючи успішне і своєчасне проведення сільськогосподарських робіт. І цього року хліборобами району зібрано високий врожай зернових культур, продовжує розвиватися тваринницька галузь. За виробничими  показниками наш район традиційно посідає провідні місця в області.   

Професіоналізм сільських працівників, всебічне знання справи, відданість рідній землі заслуговують на велику повагу і щиру вдячність.

Вітаючи зі святом, бажаємо всім ветеранам, працівникам агропромислового комплексу, міцного здоров’я, щастя, успіхів та стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні.

 

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

     

9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Цього дня ми вшановуємо людей, які за покликом серця поетичним словом та високою художньою майстерністю піднімають нас над буденністю, несуть красу і радість в наше повсякденне життя.

Світ завжди тримався на ентузіастах – щедрих і безкорисливих, якими є представники культури і мистецтва.

Новопсковщину прославили чимало творчих особистостей, цікавих самодіяльних колективів, високий виконавський рівень яких відзначений почесними нагородами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів та фестивалів.

Гордістю  району і його майбутнім є талановиті і обдаровані діти,  які успішно виступають на різних сценах нашої країни.

Вітаючи зі святом, висловлюємо щиру вдячність всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за відданість і любов до справи, якою ви займаєтесь.

Бажаємо вам натхнення, оптимізму, нових творчих злетів, красивих виступів, цікавих проектів,  вдячних шанувальників і задоволення від творчої  діяльності.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

                

 

     1 листопада – День працівників соціальної сфери

 

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Саме через ваші чуйні серця щоденно проходять турботи, проблеми, болі людей, які потребують опіки та підтримки.

Самовіддане служіння обраній справі, високе почуття обов’язку, доброта та щедрість душі приносять вам людську повагу, перш за все тих, кому ви щодня допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте впевненості у завтрашньому дні.

Бажаємо вам міцного здоров’я та благополуччя, здійснення всіх задумів і мрій. Хай вас завжди супроводжують витримка, терпіння, милосердя та доброта, прагнення  бути корисними людям.

Бажаємо вам та вашим родинам щастя, родинного  тепла і затишку,  людської вдячності за вашу благородну справу.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв