Новопсковська районна рада
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

 

 

20 травня – День  банківських працівників

Шановні  працівники банківських установ району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Стабільна і ефективна робота будь-якого банку – це щоденна величезна праця спеціалістів, від якої залежить довіра клієнтів і плідна співпраця з ними.

Сьогодні банківські установи району пропонують цілий ряд  нових послуг, які активно впроваджуються в життя.

За фінансовою підтримкою до банків звертаються  і отримують її сільгоспвиробники, підприємці, населення району.

Шановні банківські працівники! Ваша професія вимагає особливого рівня знань, фаховості, відповідальності, а найголовніше – високої культури обслуговування, уваги до людей, витримки.

Вітаючи з професійним святом, бажаємо всім вам, ветеранам галузі міцного здоров’я, успіхів, взаєморозуміння в роботі з клієнтами.

Нехай ваша надійність, вміння знаходити правильні і нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість всьому новому будуть запорукою  благополуччя наших земляків та подальшого розвитку району.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

Шановні жителі Новопсковщини,  дорогі ветерани!

 Щиро вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею Перемоги!

Минають роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го.      

 Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. 

У цей день ми з глибокою повагою згадуємо і вшановуємо тих, хто виборов мир і свободу у кривавому поєдинку з нацистськими загарбниками.

75 років пам’ять про минулу війну залишається з нами як високий зразок мужності, відваги, тяжкої ратної праці, а водночас - вічної скорботи за тими, хто віддав своє  життя за свободу Вітчизни.

 У роки війни наші земляки проявляли масовий героїзм та відданість своїй Батьківщині.

Це було на фронті, коли солдати безстрашно йшли у бій і, не замислюючись, жертвували життям.  Це було в тилу, коли жінки та підлітки, незважаючи на тяжку працю та життєві труднощі, забезпечували фронт всім необхідним, утримували економічну стабільність держави в неймовірно важких умовах.

Надзвичайно стрімко лине час, він невблаганний. За сім з половиною десятиліть відійшли у вічність більшість  учасників тих далеких подій. Але Вічний вогонь пам’яті про  мужність і героїзм воїнів, які врятували світ від нацизму, ніколи не згасне у людських  серцях.

Нехай нашими найбільшими цінностями буде священна пам’ять і повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто і сьогодні є прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої держави.

 Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники війни за мужність, стійкість і відвагу! Бажаємо вам бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття. Нехай у ваших родинах панує злагода,  а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою.

 Дорогі земляки, вітаючи зі святом Перемоги, бажаємо всім вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, впевненості та віри у щасливе майбутнє нашої Батьківщини, а, головне  -  миру на рідній землі!

 

Новопсковська районна рада, депутатський корпус щиро вітають

 депутата районної ради Сюсюка Миколу Степановича

з 70-річчям з дня народження!


Кадровий військовий, людина слова, принципова і відповідальна, Ви звикли доручену справу виконувати сумлінно і професійно.

Кілька років поспіль Ви очолювали Новопсковську районну організацію ветеранів, працюючи з творчим підходом і повною самовіддачею.

Як депутат районної ради кількох скликань, Ви завжди маєте свою виважену і обгрунтовану позицію, до якої дослухаються і враховують при прийнятті важливих рішень.

          Ваш життєвий ювілей - це прекрасний вік, коли  за плечима –  досвід і життєва мудрість, а попереду - ще нові можливості і  плани.

        Щиро бажаємо Вам  міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах!

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Щиро вітаємо всіх  вас зі святом Першотравня!

 

Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю повсякденною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни.

 Цей  день завжди об’єднував людей заради позитивних змін, миру і злагоди, що так необхідні сьогодні нашій державі.

Нехай же це свято додасть усім нам сил, впевненості у власних силах, допоможе кожному оцінити важливість ідеалів добра і справедливості.

Дорогі земляки!

Щиро бажаємо всім вам миру і благополуччя, творчих ідей і успіхів у  нових починаннях.

Хай у вашому житті буде якнайбільше світлих і радісних днів, хай у ваших сім’ях поселяться  спокій, достаток і впевненість у завтрашньому дні.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

26 квітня – День  Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, шановні жителі району!

Чорнобильська трагедія стала жорстоким  попередженням  всьому людству, і до сьогодні вона озивається пекучим болем у багатьох родинах.

 Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, ще раз довів, що можливості людського розуму дуже великі, але  лише за умови повної відповідальності за свої дії і вчинки.

   Завдяки  зусиллям, мужності і героїзму тисяч ліквідаторів  були  усунені наслідки аварії на ЧАЕС, в тому числі і за участю мешканців нашого району, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську станцію і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

   Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків цієї масштабної техногенної катастрофи, які виявили героїзм  та відповідальність в тих екстремальних обставинах.

    Низько вклоняємось перед відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, навіть не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражаються.

   Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС! Щиро бажаємо всім вам,  вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди, людської поваги за ваші добрі справи!

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

Шановні  жителі Новопсковщини!

Прийміть щирі вітання з радісним  християнським святом –  Воскресінням Христовим!

Кожен з нас з нетерпінням чекає на це величне християнське свято, адже воно утверджує в наших душах віру та наповнює їх добром, радістю та любов’ю до ближніх.

Великодні дні спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, терплячішими, благороднішими у ставленні один до одного.

Як би складно не було сьогодні в суспільстві і в житті кожного з нас, віримо, що разом із великодніми святами в наші серця вселиться радість та світла надія на те, що добро завжди переможе зло і негаразди. І головними у людських взаємовідносинах стануть чесність, порядність і повага один до одного. Адже саме ці риси є одвічними для нашого народу, саме завдяки їм вдавалося вистоювати і перемагати в найскрутніших ситуаціях, переживати найдраматичніші події історії.

Нехай великодні дзвони озвуться у серці кожного з нас вірою і надією, любов’ю і милосердям,  додадуть натхнення і сил для щоденної праці, спрямованої на розвиток нашого району і країни.

Шановні земляки! Вітаючи з найсвітлішим християнським святом, бажаємо вам миру і добробуту, душевної рівноваги і гармонії, спокою і стабільності у житті.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові  вам та вашим родинам!

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

18 березня – День працівників податкової  та митної служби України

 

Шановні працівники податкової та митної служби району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників державної податкової і митної служби України.

Від професіоналізму та наполегливості працівників державної податкової служби значною мірою залежить наповнення бюджетів всіх рівнів, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Головна мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України.                       

Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.
Бажаємо  вам принциповості і відповідальності  у вашій  повсякденній роботі. Міцного здоров’я, миру, злагоди, щастя та благополуччя.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

Дорогі жінки Новопсковщини!

 

Тепло і щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято  є символом сердечності, доброти, кохання і ніжності.

 Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя.     

Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Жінка-мати, берегиня сімейного вогнища, уособлення затишку,  продовження життя. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Без жінки уявити наш світ неможливо.    

Сьогодні  ви берете активну участь у всіх сферах життєдіяльності, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району. 

У цей святковий і радісний день від усієї душі бажаємо вам щастя,  добра, родинного благополуччя, міцного здоров’я, успіхів у роботі!

Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у вашому серці щодня!

 

 

    22 січня – День соборності України

Шановні жителі Новопсковщини!

Прийміть вітання з нагоди Дня соборності України!

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України.

Прийняття Акту Злуки стало важливою подією єднання східних та західних українських земель, виявом політичної консолідації, днем народження соборної незалежної держави.

Це державне свято нагадує всім нам, що  наша країна єдина і суверенна, а всі ми – представники єдиного українського народу незалежно від політичних поглядів і віросповідання.

Ми повинні усвідомлювати, що лише спільними зусиллями зможемо досягти головної мети – побудови економічно і духовно багатої, демократичної України.

Нехай же наша діяльність позначається світлими справами, спрямованими на подальший розвиток і зміцнення нашої держави.

Дорогі земляки, з нагоди свята бажаємо всім вам миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя, добра, віри у гідне майбутнє нашого рідного краю та всієї України!

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв

 

 

23 січня – 77-а річниця визволення Новопсковщини від нацистських окупантів

 

Шановні  ветерани війни, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з 77-ю річницею визволення нашого району від нацистських загарбників!

Щороку, у ці січневі дні ми відзначаємо пам’ятну дату -  річницю звільнення  Новопсковщини  від нацистських окупантів.

Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця через десятки років бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям.

Доземний уклін вам, ветерани - всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу.

Для кожного з нас, ви є взірцем подвигу, мужності, любові до рідної землі.

Дорогі земляки, бажаємо кожній родині здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — миру та віри у те, що завтрашній день буде  щасливим і світлим.

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                       Б.В. Лебедєв