Новопсковська районна рада

Оголошення

Відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади директорів Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів
(оприлюднено 21.02.2020)

21 лютого 2020 року відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади директорів Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, на яких було розглянуто документи, подані кандидатами для участі у конкурсах на зайняття посад директорів Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Завантажити Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів від 21.02.2020 № 2 

Завантажити Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів від 21.01.2020 № 2

Завантажити Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на зайняття посади директора Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів

Завантажити Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на зайняття посади директора Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

 

Ощадбанк відкриває доступ мікро- та малому бізнесу до державної програми

 «Доступні кредити 5-7-9%»
(оприлюднено 05.02.2020)

Ощадбанк розширює підтримку підприємництва і розпочинає кредитування мікро- та малого бізнесу в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», запровадженої за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України. Клієнти з будь-якого містечка України можуть подавати заявки за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/579,  а також у відділеннях Ощадбанку.

Мета програми – завдяки державній підтримці відкрити підприємцям доступ до кредитів для розвитку і модернізації власного бізнесу. Це сприятиме стимулюванню підприємництва і відповідно посиленню конкурентоспроможності малих підприємств, створенню нових робочих місць, зміцненню економіки. За попередніми розрахунками програма допоможе створити близько 90 тис. нових робочих місць.

"Уряд працює над тим, щоб вартість кредитів знижувалась, і ми вже маємо певні успіхи. За останні шість місяців вартість кредитів в банках істотно зменшилась, але для масштабних змін Уряд прийняв рішення компенсувати частину відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків в залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа. Для нас дуже важливо надати підприємцям більше ресурсів, більше свободи і більше можливостей", — сказав Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України.

"Хочу привітати всіх нас із запуском програми доступних кредитів. Нарешті з боку держави на рівні Президента та Прем'єр-міністра зроблено перший серйозний крок щодо реальної підтримки українського підприємництва. Ощадбанк як партнер програми  і лідер ринку кредитування мікро- та малого бізнесу докладе максимум зусиль, щоб якомога більше підприємців змогли зміцнити свій бізнес і перейти на новий рівень підприємництва. В нас є напрацьована  експертиза в рамках програми «Будуй своє». У нашому портфелі є чимало історій становлення нових бізнесів. Ми готові перейти на якісно новий рівень доступного кредитування підприємців під 5-7-9%", — зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Державна компенсація за кредитом у рамках програми дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками  5, 7 або 9% річних. Ставка залежить від розміру бізнесу:

 • 5% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн та створенням мінімум 2 робочих місць протягом першого кварталу;
 • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;
 • 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

Отримати фінансування можна на придбання та модернізацію основних засобів, на будівництво/реконструкцію/ремонт приміщень, де ведеться основна господарська діяльність. Кредити надаються терміном до 5 років у сумі до 1,5 млн грн.

 

Прес-служба Ощадбанку

 

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів
(дата оприлюднення 27.01.2020)

Найменування закладу: Риб’янцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Місцезнаходження закладу: вулиця Миру, будинок 28 А, село Риб’янцеве, Новопсковський район, Луганська область, 92350

Найменування посади: директор Риб’янцівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Умови оплати праці: Умови оплати праці керівника врегульовано Законом України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 р. № 651 – ХІV, наказом МОН України «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» від 15.05.1993 р. № 102, наказом МОН України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557, постановою Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. №1298, постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 р. №373, постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту"» від 31.01.2001 р. № 78, постановою Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» від 11.01.2018 р. № 22.

За виконання обов’язків керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці, виходячи з установлених:

- посадового окладу відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;

- підвищень посадового окладу за кваліфікаційну категорію;

- надбавок (за вислугу років, почесне звання, престижність педагогічної праці тощо);

- доплат (за науковий ступінь, роботу у спеціалізованому закладі, тощо);

- премії за високі показники в роботі, розмір якої залежить від особистого внеску в загальні результати роботи закладу. Розмір премії встановлюється відповідно до Положення про преміювання, яке є невід’ємною частиною Колективного договору закладу.

- грошової винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків. Розмір грошової винагороди встановлюється відповідно до Положення про грошову винагороду за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків, яке є невід’ємною частиною Колективного договору закладу.

Керівнику надається допомога на оздоровлення під час щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

У разі неналежного виконання посадових обов’язків керівником премія за високі показники в роботі, грошова винагорода за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків зменшується або не виплачується.

Посадовий оклад керівника може бути переглянутий у зв’язку зі змінами умов оплати праці відповідно до вимог чинного законодавства України.

Керівнику може виплачуватися премія в межах фонду оплати праці.

 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності  не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бере участь у конкурсі зобов’язана пройти попередній обов’язковий профілактичний медичний огляд з метою визначення відповідності фізичного стану умовам виконуваної роботи, а також з метою підтвердження психічного здоров’я особи, яка бере участь у конкурсі, остання зобов’язана пройти обов’язковий попередній психіатричний огляд.

Особа може надати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів: вищевказані документи конкурсанти подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у строк до 17 лютого 2020 року.

Місце подання документів для участі у конкурсі: кабінет директора Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість: 24 лютого 2020 року, конференц-зал Новопсковської районної ради (смт Новопсков, пров. Історичний, 1, 2-й поверх).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань та форма перевірки знання законодавства, зразки ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань затверджені рішенням районної ради від 24.01.2020 року №39/4 «Про проведення конкурсів на посади директорів Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів та затвердження складу конкурсних комісій».

Новопсковська районна рада, як засновник, зобов’язана забезпечити відеофіксацію та, за можливості, відеотрансляцію конкурсного відбору з подальшим оприлюдненням на офіційному веб-сайті Новопсковської районної ради відеозапису впродовж одного робочого дня з дня його проведення.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Шаповалова Ірина Миколаївна, заступник директора, в. о. директора Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, тел. (+380668297185), електронна пошта: rib_school@i.ua

 

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів
(дата 27.01.2020)

Найменування закладу: Лисогорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Місцезнаходження закладу: вулиця Братів Касяненко, будинок 59 а, село Лисогорівка, Новопсковський район, Луганська область, 92353

Найменування посади: директор Лисогорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Умови оплати праці: Умови оплати праці керівника врегульовано Законом України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 р. № 651 – ХІV, наказом МОН України «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» від 15.05.1993 р. № 102, наказом МОН України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557, постановою Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. №1298, постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 р. №373, постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту"» від 31.01.2001 р. № 78, постановою Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» від 11.01.2018 р. № 22.

За виконання обов’язків керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці, виходячи з установлених:

- посадового окладу відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;

- підвищень посадового окладу за кваліфікаційну категорію;

- надбавок (за вислугу років, почесне звання, престижність педагогічної праці тощо);

- доплат (за науковий ступінь, роботу у спеціалізованому закладі, тощо);

- премії за високі показники в роботі, розмір якої залежить від особистого внеску в загальні результати роботи закладу. Розмір премії встановлюється відповідно до Положення про преміювання, яке є невід’ємною частиною Колективного договору закладу.

- грошової винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків. Розмір грошової винагороди встановлюється відповідно до Положення про грошову винагороду за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків, яке є невід’ємною частиною Колективного договору закладу.

Керівнику надається допомога на оздоровлення під час щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

У разі неналежного виконання посадових обов’язків керівником премія за високі показники в роботі, грошова винагорода за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків зменшується або не виплачується.

Посадовий оклад керівника може бути переглянутий у зв’язку зі змінами умов оплати праці відповідно до вимог чинного законодавства України.

Керівнику може виплачуватися премія в межах фонду оплати праці.

 

 Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»: посаду керівника може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності  не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бере участь у конкурсі зобов’язана пройти попередній обов’язковий профілактичний медичний огляд з метою визначення відповідності фізичного стану умовам виконуваної роботи, а також з метою підтвердження психічного здоров’я особи, яка бере участь у конкурсі, остання зобов’язана пройти обов’язковий попередній психіатричний огляд.

Особа може надати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів: вищевказані документи конкурсанти подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у строк до 17 лютого 2020 року.

Місце подання документів для участі у конкурсі: кабінет директора Лисогорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість: 24 лютого 2020 року, конференц-зал Новопсковської районної ради (смт Новопсков, пров. Історичний, 1, 2-й поверх).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань та форма перевірки знання законодавства, зразки ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань затверджені рішенням районної ради від 24.01.2020 року №39/4 «Про проведення конкурсів на посади директорів Риб’янцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів та затвердження складу конкурсних комісій».

Новопсковська районна рада, як засновник, зобов’язана забезпечити відеофіксацію та, за можливості, відеотрансляцію конкурсного відбору з подальшим оприлюдненням на офіційному веб-сайті Новопсковської районної ради відеозапису впродовж одного робочого дня з дня його проведення.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Ліннік Ірина Миколаївна, в. о. директора Лисогорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, тел.(+380508396950), електронна пошта: lysogorovka@i.ua

 

Оголошення
(дата оприлюднення 24.10.2019)

24 жовтня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів, на якому були погоджені проекти статутів районних закладів загальної середньої освіти. 

Проект Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради  Луганської області

Проект Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради  Луганської області

Зауваження, пропозиції та рекомендації до зазначених проектів рішень районної ради приймаються в письмовому вигляді на адресу районної ради: пров. Історичний, 1, смт Новопсков, Луганська область, 92303  до 20 листопада 2019 року.

Після спливу зазначеного строку профільною постійною комісією районної ради ці проекти статутів будуть повторно розглянуті.

 

Інформація

(дата оприлюднення 01.04.2019)

01 квітня 2019 року відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів, економічного і соціального розвитку, бюджету та фінансів 

на яких було погоджено проект рішення районної ради з питання "Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району"

З метою громадського обговорення та внесення зауважень, пропозицій та рекомендацій зазначений проект рішення оприлюднено на офіційному веб-сайті районної ради у підрозділі "Проекти рішень районної ради" розділу "Діяльність ради".

Зауваження, пропозиції та рекомендації до зазначеного проекту рішення районної ради приймаються в письмовому вигляді на адресу районної ради: пров. Історичний, 1, смт Новопсков, Луганська область, 92303  до 26 квітня 2019 року.

Після спливу зазначеного строку профільною постійною комісією районної ради цей проект рішення буде повторно розглянутий.

 Додатки 1,3

Оголошення
про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора   
Комунального некомерційного підприємства «Новопсковський  центр первинної
медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради» 

 

Правові підстави проведення конкурсу

Частина 9 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. №1094, рішення Новопсковської районної ради №30/19 від 21.02.2019р. «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради» та затвердження персонального складу конкурсної комісії».

Найменування та місцезнаходження комунальної установи

Комунальне некомерційне підприємство «Новопсковський  центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради» 92302, Україна, Луганська область, Новопсковський район, селище міського типу Новопсков, вулиця Українська, будинок 101«а».

Основні напрями діяльності

Основні напрямки діяльності підприємства та структури закладу визначені Статутом, що додається  

Код КВЕД – 2010

86.10 Діяльність  лікарняних закладів

86.21 Загальна медична практика

86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності

Комунального некомерційного підприємства «Новопсковський  центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради» складають:

за кодом КПКВКМБ 0212111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної(медико-санітарної) допомоги»:

Загальний фонд - 1202573 грн.

Сума договору на 2019р. укладеного з Національною службою здоров'я України на медичне обслуговування населення району, складає 12550000 грн.

Оплата праці керівника закладу

Умови праці керівника закладу визначаються відповідно Кодексу законів по працю України, до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 №308/519 «Про впорядкування умов праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», контрактом який  укладається  відповідно до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 642,  постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» ,рішення Новопсковської районної ради №9/13 від 21.10.2011р.  зі змінами «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посади, укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, в тому числі закладів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району.

Посадовий оклад (без категорії) - не менше двох мінімальних заробітних плат встановлених Законом України «Про державний бюджет» на 2019р.

Строк  і адреса приймання документів для участі у конкурсі

Документи для участі у конкурсі приймаються з 27 лютого 2019 року  по 28 березня 2019 року включно до 17 години 00 хвилин  за адресою: 92303, Луганська область, Новопсковський район, селище міського типу Новопсков, провулок Історичний, будинок 1 приймальня (2 поверх).

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок

Телефон для довідок:2-14-92,050-149-73-44 е-mail:  

Перелік документів, що подаються конкурсній комісії претендентом для участі у конкурсі особисто або  поштою:

 1. копія паспорта громадянина України;
 2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно здодатком 1;
 3. резюме у довільній формі;
 4. автобіографія;
 5. копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 6. згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;
 7. конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три — п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу;

 1. довідка МВС про відсутність судимості;
 2. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами,  затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;
 3. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду згідно з додатком 3;
 4. заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно з додатком 4;
 5. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються конкурсній комісії в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші.

Вимоги до претендентів на посаду:

1.Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров'я» .

2. Стаж роботи за основною спеціалізацією — не менше 3-х років, або одного року на керівних посадах.

3.Вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства про охорону здоров'я, інших нормативно-правових актів, що регламентують діяльність органів управління та закладів охорони здоров'я, трудового, антикорупційного законодавства, мати високі моральні, ділові та професійні якості, організаторські здібності.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

1.неподання ним необхідних документів;

2.його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

 1. наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;
 2. наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Документи, які були подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1. подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

2. надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

3. надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Дата і місце проведення конкурсу

Конкурс проводиться  04 квітня  2019 року за адресою: 92303, Луганська область, Новопсковський район, селище міського типу Новопсков, провулок Історичний, будинок 1 (конференц-зал, 2 поверх).

 

                   Додаток 1

                   Додаток 2

                    Додаток 3

                    Додаток 4

                     Статут

 

Інформація

(дата оприлюднення 01.06.2018)

01 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів, на якому було погоджено проект рішення районної ради з питання "Про затвердження Положення про гуртожиток для проживання медичних працівників, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, який розташований за адресою: смт Новопсков, вул. Слобожанська, буд. 4.  

З метою громадського обговорення та внесення зауважень, пропозицій та рекомендацій зазначений проект рішення оприлюднено на офіційному веб-сайті районної ради у підрозділі "Проекти рішень районної ради" розділу "Діяльність ради".

Зауваження, пропозиції та рекомендації до зазначеного проекту рішення районної ради приймаються в письмовому вигляді на адресу районної ради: пров. Історичний, 1, смт Новопсков, Луганська область, 92303  до 29 червня 2018 року.

Після спливу зазначеного строку профільною постійною комісією районної ради цей проект рішення буде повторно розглянутий.

 

Інформація

(дата оприлюднення 23.05.2018)

23 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, на якому було погоджено проекти рішень районної ради з питань "Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів" та "Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти, який перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району".  

З метою громадського обговорення та внесення зауважень, пропозицій та рекомендацій зазначені проекти рішень оприлюднено на офіційному веб-сайті районної ради у підрозділі "Проекти рішень районної ради" розділу "Діяльність ради".

Зауваження, пропозиції та рекомендації до зазначених проектів рішень районної ради приймаються в письмовому вигляді на адресу районної ради: пров. Історичний, 1, смт Новопсков, Луганська область, 92303  до 20 червня 2018 року.

Після спливу зазначеного строку профільними постійними комісіями районної ради ці проекти рішень будуть повторно розглянуті.