Новопсковська районна рада

Відбулися святкові заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги

Переглядів: 851

9 травня 2017 року в смт Новопсков біля Меморіалу загиблим воїнам відбулися святкові заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги:

  • о 9-30 в залі засідань районної ради відбулася зустріч з учасниками бойових дій, в якій взяли участь  голова районної ради Лебедєв Б.В., голова райдержадміністрації  Бєлік С.П. та голова Новопсковської районної  організації ветеранів Сюсюк М.С.
  • о 10-00 біля Меморіалу загиблим воїнам  відбувся урочистий мітинг.  Зі словами привітань до ветеранів та жителів селища звернулися голова районної ради Лебедєв Б.В., голова райдержадміністрації Бєлік С.П., Новопсковський селищний голова Гаєв В.В. та учень Новопсковської ЗОШ І-ІІІ ст. Іван Шпак.
  • об 11-00  на площі біля районного Центру культури та дозвілля відбувся святковий концерт за участю кращих самодіяльних колективів та виконавців району.

9 травня у всіх населених пунктах району пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги.

Разом з привітаннями до Дня Перемоги матеріальну допомогу із районного бюджету у розмірі 300 грн. кожному отримали 37 учасників бойових дій Новопсковського району.« повернутися до списку новин