Новопсковська районна рада

Відбулися урочистості заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

Переглядів: 674

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

23 серпня 2018 року в смт Новопсков  на площі біля районного Центру культури та дозвілля відбулися урочистості заходи з нагоди Дня Державного Прапора України: святкова хода, урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, флеш-моб  «Прапор України».

 У заходах взяли участь заступник голови районної ради Літвінова О.П. та голова райдержадміністрації  Латишева Л.А., представники трудових колективі селища, члени громадських організацій, учнівська молодь, жителі району, місцеві ЗМІ.« повернутися до списку новин