Новопсковська районна рада

Відбулося відкриття стаціонарної виставки «Реформація: 500»

Переглядів: 799

19 жовтня 2017 року в комунальному закладі «Новопсковський краєзнавчий музей» відбулося відкриття стаціонарної виставки «Реформація: 500».

На виставці були присутні представники протестантських конфесій, що діють на території Новопсковського району, а також запрошені керівники, працівники організацій та установ району. В цей день на Новопсковщину завітала делегація вчителів із Львівської області у рамках проекту «Змінимо країну разом» - вони також взяли участь у відкритті виставки. 

 Про свою діяльність на Новопсковщині розповіли пастори церков: Коробко О.О. – районний пастор Луганської області церкви «Адвентисти сьомого дня», Козачков В.А. – пастор церкви «Свята Трійця», Скребцов А.В. – пастор Євангельських Християн-Баптистів с. Новорозсош, Скіпа О. – пастор Євангельських Християн-Баптистів смт. Новопсков.

З привітаннями до гостей звернулися: Чертова О.М. - керуючий справами виконавчого апарату Новопсковської районної ради, Скороход О.О. - заступник голови райдержадміністрації, Козлова О.В. - начальник відділу культури райдержадміністрації. Також з теплими словами виступили педагоги Львівської області.« повернутися до списку новин