Новопсковська районна рада

відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Переглядів: 748

22 червня  2017 року в смт Новопсков біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в якому взяли участь представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, ветерани, молодь, жителі селища.

Цього дня 1941 року страшне  слово «війна» увірвалося в життя людей.    Важко передати, якою трагедією  для них був перший день війни.  Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий і  перемога буде. 

Сьогодні вже мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків,  а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

«Ніхто не забутий! Ніщо не  забуте!», – згадуємо ми кожен раз в цей день. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані війною.

Пам’ять полеглих в роки війни було вшановано хвилиною мовчання і покладанням квітів.

 « повернутися до списку новин