Новопсковська районна рада

Інформація Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Переглядів: 1285

ОГОЛОШЕННЯ

 

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів 29 травня 2019 року прийнято рішення про проведення добору кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури на 350 посад.

Добір здійснюватиметься на конкурсних засадах за результатами кваліфікаційного іспиту з числа осіб, які відповідають вимогам, установленим статтею 27 Закону України «Про прокуратуру».

Прийом документів здійснюватиметься в робочі дні з 18.06.2019 до 26.07.2019 включно з 9.00 до 18.00 (у п'ятницю – до 16.45): 

  • особисто – за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 81-б, каб. 105;

     -  поштою – на адресу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів: 04050, м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 81-б.

26.07.2019 є кінцевим терміном приймання документів. Заяви та документи, що надійшли до Комісії після цієї дати, не розглядатимуться, за винятком надісланих поштою в межах встановленого строку для подання документів.

До наданих документів обов’язково додаються їх скановані копії, які надсилаються через офіційний веб-сайт Комісії (www.kdkp.gov.ua).

Враховуючи вищевикладене, Новопсковський відділ Старобільскої місцевої прокуратури Луганської області повідомляє, що на теперішній час у відділі тимчасово вакантні 2 посади прокурора.

Всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі, просимо звертатися до Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури за адресою:  вул. Українська, 22, смт. Новопсков, Луганська область, або за телефонами:   2-11-47, 0990140664.

Більш детально ознайомитись про проведення добору кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури можна на сайті Генеральної прокуратури України, вкладка «Органи прокурорського самоврядування і КДКП», вкладка «Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів».

 

 

Начальник Новопсковського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Луганської області

молодший радник юстиції                                                                             Є. Сукач

 « повернутися до списку новин