Новопсковська районна рада

Виїзд голови районної ради до Павленківської сільської ради

Переглядів: 852

   1 грудня 2016 року голова районної ради Лебедєв Б.В. проводив виїзний прийом жителів Павленківської сільської ради. В ході прийому до нього звернулися 7 громадян з різних соціально-побутових питань.

   В приміщенні Павленківської ЗОШ І-ІІ ступенів головою районної ради Лебедєвим Б.В. проведений звіт про свою роботу за рік, як депутата районної ради.

   1 грудня 2016 року голова Новопсковської районної ради Лебедєв Б.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Чертова О.М., заступник голови райдержадміністрації Скороход О.О., головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Большунова Н.П. взяли участь в урочистих заходах з нагоди 50-річчя  Павленківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Вони привітали педагогічний колектив та учнів школи зі святом, відзначили основні досягнення школи за останні роки, підкреслили, що завдяки професіоналізму вчителів учні школи мають високий рівень знань, приймають участь у районних олімпіадах, спортивно-масових заходах, у школі зберігаються започатковані традиції. Вони побажали учнівському та педагогічному колективам успіхів, а школі - подальшого розвитку.« повернутися до списку новин