Новопсковська районна рада

9 сесія

ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ НОВОПСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

04 листопада 2016 року

 

Перелік прийнятих рішень:

1. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. 

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту особливо потребуючих  громадян Новопсковського району на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до районної програми з реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту Новопсковщини на 2014-2018 роки.

4. Про внесення змін до районної програми соціально-правового захисту дітей на 2015-2017 роки.

5. Про звіти депутатів районної ради.

6. Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Комунального закладу «Новопсковський Центр первинної  медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради».

7. Про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату районної ради.

8. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

9. Про Звернення депутатів Новопсковської районної ради сьомого скликання Луганської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та Новопсковської селищної ради щодо створення комунального підприємства для здійснення централізованого водопостачання та водовідведення на території селища міського типу Новопсков.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду громадянину Зеленському Івану Васильовичу  площею 11,90 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Можняківській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду громадянину Зеленському Івану Васильовичу  площею 154,0891 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Можняківській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  яка надається в оренду громадянці Бондар Марині Анатоліївні, загальною площею 17,9248 га для сінокосіння та випасання худоби, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Новобілянській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду громадянину Коваленко Андрію Григоровичу загальною площею 32,9 га для сінокосіння та випасання худоби, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Риб’янцівській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду громадянину Гальченко Олексію Миколайовичу  площею 37,00 га для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Танюшівській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду громадянину Гальченко Олексію Миколайовичу  площею 43,4532 га для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Танюшівській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду громадянину Гальченко Олексію Миколайовичу  площею 25,80 га для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Танюшівській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  яка надається в оренду громадянину Гальченко Олексію Миколайовичу  площею 13,00 га для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Танюшівській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  яка надається в оренду громадянину Гальченко Олексію Миколайовичу  площею 22,66 га для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Танюшівській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу)   площею 3,8638 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка, за даними Державного земельного кадастру, враховується в Кам’янській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу)   площею 79,1665 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка, за даними Державного земельного кадастру, враховується в Кам’янській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) площею 0,7217 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка, за даними Державного земельного кадастру, враховується в Кам’янській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) площею 4,9481 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка, за даними Державного земельного кадастру, враховується в Кам’янській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) площею 10,7744 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка, за даними Державного земельного кадастру, враховується в Кам’янській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) площею 8,3390 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка, за даними Державного земельного кадастру, враховується в Кам’янській сільській раді Новопсковського району Луганської області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі резервного фонду) площею 58,7970 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів, на території, яка, за даними Державного земельного кадастру, враховується в Білолуцькій селищній раді Новопсковського району Луганської області.

26. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки №383 комунальної власності сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 5,1421 га (кадастровий номер 4423385900:11:011:0025),  яка розташована за межами населених пунктів на території Пісківської сільської ради Новопсковського району Луганської області.

27. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 467 комунальної власності сільськогосподарського призначення,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 7,6691 га (кадастровий номер 4423385900:11:008:0023),  яка розташована за межами населених пунктів на території Пісківської сільської ради Новопсковського району Луганської області.

28. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 240 комунальної власності сільськогосподарського призначення,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 5,8041 га (кадастровий номер 4423385900:11:008:0006),  яка розташована за межами населених пунктів на території Пісківської сільської ради Новопсковського району Луганської області.

29. Про погодження розпорядження голови районної ради від 16.09.2016 № 46-к «Про погодження кандидатури Ігольнікової Тетяни Олексіївни на посаду директора Новопсковського  районного Центру культури та дозвілля».

30. Про погодження розпорядження голови районної ради від 16.09.2016 № 47-к «Про погодження кандидатури Грачової Ірини Олексіївни на посаду директора Комунального закладу «Новопсковська централізована бібліотечна система Новопсковської районної ради Луганської області».

31. Про погодження розпорядження голови районної ради від 16.09.2016 № 48-к «Про погодження кандидатури Мельник Ольги Юріївни на посаду директора Комунального закладу «Новопсковський районний краєзнавчий музей Новопсковської районної ради Луганської області».

32. Про погодження розпорядження голови районної ради від 13.10.2016 №117 «Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на укладення договору позички (безоплатного користування) частини нежитлового приміщення будівлі Рогівської ЗОШ І-ІІ ст. з Рогівською сільською радою».

33. Про погодження розпорядження голови районної ради від 13.10.2016 №118 «Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на продовження строків дії договорів позички (безоплатного користування) приміщеннями будівель Булавинівської ЗОШ І-ІІ ст. та Риб’янцівської ЗОШ І-ІІІ ст. з Новопсковською школою мистецтв».

34. Про погодження розпорядження голови районної ради від 13.10.2016 №119 «Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на укладення договорів позички (безоплатного користування) приміщеннями загальноосвітніх шкіл району з Новопсковською дитячо-юнацькою спортивною школою Новопсковської районної ради Луганської області».

35. Про погодження розпорядження голови районної ради від 27.10.2016 №127 «Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на продовження строку дії договору позички (безоплатного користування) частини нежитлового приміщення будівлі Донцівської ЗОШ І-ІІ ст., укладеного з Новопсковською дитячо-юнацькою спортивною школою Новопсковської районної ради Луганської області».

36. Про погодження розпорядження голови районної ради від 27.10.2016 №128 «Про надання згоди Комунальному закладу «Новопсковський  центр первинної  медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради» на продовження строків дії  договорів позички (безоплатного користування) нежитловими приміщеннями сільських лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини, укладених з Новопсковським районним територіальним медичним об’єднанням».

37. Про внесення змін до Переліку нерухомого майна спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району, яке може бути передане в оренду в 2016 році, затвердженого рішенням районної ради від 19.02.2016 № 4/28.

38. Про внесення змін до статутів навчальних закладів району та затвердження їх у нових редакціях.

Статут Комунального закладу «Новопсковський Будинок дитячої та юнацької творчості Новопсковської районної ради Луганської області»

Статут Білолуцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Булавинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Павленківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Осинівської загальноосвітньої школи  №1 І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Осинівської загальноосвітньої школи  №2 І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Можняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Новорозсошанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Танюшівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Риб’янцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Рогівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Макартетинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Білолуцької гімназії Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Ганусівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Новобілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Новопсковської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Новопсковської газопроводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Закотненської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Заайдарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Лисогорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Козлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

Статут Донцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

39. Про внесення змін до статутів районних комунальних закладів культури та затвердження їх у нових редакціях.

Статут Білолуцької дитячої музичної школи 

Статут Новопсковського районного Центру культури та дозвілля 

Статут Новопсковської школи мистецтв

40. Про внесення зміни до Статуту Новопсковського районного комунального підприємства ветеринарної медицини та затвердження його в новій редакції.

Статут Новопсковського районного комунального підприємства ветеринарної медицини

41. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Новопсковський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради» та затвердження його у новій редакції.

 Статут Комунального закладу «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради»

42. Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на продовження строку дії договору оренди частини нежитлового приміщення будівлі Новопсковської ЗОШ І-ІІІ ст., укладеного з ДП «Комбінат громадського харчування» Новопсковської райспоживспілки.

43. Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на укладення договору позички (безоплатного користування) будівлею гаражу № 4, розташованого за адресою: смт Новопсков, вул. Українська, буд.16, корп. 2  з Новопсковским професійним аграрним ліцеєм Луганської області.

44. Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на укладення договорів позички (безоплатного користування) нежитловими приміщеннями будівель Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Танюшівської ЗОШ І-ІІІ ст. з Новопсковською дитячо-юнацькою спортивною школою Новопсковської районної ради Луганської області.

45. Про надання згоди відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області на укладення договору позички (безоплатного користування) частини нежитлового приміщення будівлі Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи  Новопсковської районної ради Луганської області з Новопсковською районною організацією ВФСТ «Колос» АПК України.